Ciężarna Olga Kalicka pokazała swojego partnera na Instagramie! Przystojny? [FOTO]

25-letnia aktorka Olga Kalicka już niebawem zostanie mamą! Chętnie chwali się swoimi ciążowymi zdjęciami na Instagramowym profilu. W najnowszym poście podzieliła się z fanami relacją z imprezy rodzinnej. Gwiazda świętowała 25 urodziny swojego partnera i ojca jej dziecka, Cezarego Nowaka.

Piękna, młoda aktorka, a zarazem przyszła mama jest związana z Cezarym Nowakiem od czasów szkolnych. Para z niecierpliwością oczekuje nadejścia swojego pierwszego potomka.

Olga Kalicka udostępniła wczoraj na swoim profilu foto z imprezy urodzinowej swojego chłopaka. Dla fanów było to ogromnym zaskoczeniem, ponieważ gwiazda rzadko pozuje do zdjęć z partnerem. Zdjęcie podpisała następującymi słowami:

„Mój @c.nowakk obchodził wczoraj swoje 25 urodziny ♥️ #familytime#domowewypieki #birthday PS. Zdjęcie takie niepozowane”.
Na imprezie nie zabrakło również tortu, szampana i co najważniejsze najbliższej rodziny. Fani Olgi Kalickiej byli zachwyceni.

„Moc szczęścia i radości z okazji tak pięknej rocznicy urodzin”, „Wszystkiego najlepszego. Olu ślicznie wyglądasz. Szczęśliwego rozwiązania”, „Wszystkiego najlepszego dla Twojego ukochanego! Wyglądasz pięknie Olga!!!”- pisali w komentarzach obserwujący.

A wam jak się podoba partner Olgi? Przystojny? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Olga Kalicka, ciąża

 

Zobacz też: OLGA KALICKA lada chwila urodzi! Świętowała z przyjaciółkami podczas BABY SHOWER! [FOTO]

Źródło: Instagram @olgakalicka

Źródło zdjęcia: Instagram @olgakalicka

Komentarze

Komentarze