Ciężka CHOROBA bohaterki „M jak miłość”! Niszczy ją…

Już niedługo fani Kasi Cichopek i granej przez nią postaci Kingi, przeżyją prawdziwe chwile grozy. Kinga, która była do tej pory prawdziwym okazem zdrowia, nagle zemdleje w bistro i dowie się, że jest poważnie chora. Żeby tego było mało, jej mąż Piotr (Marcin Mroczek) będzie akurat w podróży służbowej za granicą. Jak sobie z tym wszystkim poradzi? Czy będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich?

1464 odcinek przyniesie naprawdę złe nowiny

W 1464 odcinku serialu „M jak miłość” nad życiem Kingi, zgromadzą się ciemne, burzowe chmury. Zmęczona licznymi obowiązkami Kinga nagle zemdleje w bistro. W tym czasie Piotr będzie przebywał w Niemczech, gdzie ma poprowadzić sprawę. Kinga tylko Pawłowi (Paweł Mroczek) wyzna, że to objaw poważnej choroby.

Ciężkie życie matki czwórki dzieci

Prowadzenie domu, własnego biznesu i wychowywanie czwórki dzieci, poważnie odbiją się na zdrowiu Kingi. Zestresowana i zmęczona życiem, nagle zemdleje w bistro. Na szczęście, Kinga nie zbagatelizuje niepokojących objawów i pójdzie do lekarza, który przekaże jej naprawdę niepokojące wieści. Na co będzie chora Kinga?

To anemia

Badania wykażą, że Kinga cierpi na anemię, z którą zmaga się wiele młodych mam, które karmią piersią. Powie o swojej chorobie Pawłowi, ale przed Piotrem będzie chciała zachować to w tajemnicy. Na szczęście, Kinga ma naprawdę wspaniałego szwagra, który bez wahania otoczy ją opieką.

Czy Zduński wróci do Polski, żeby zająć się swoją podupadającą na zdrowiu żoną? Czy Kinga w końcu wydobrzeje? To się już wkrótce okaże.

Czytaj też: Kasia CICHOPEK z… PTAKIEM między NOGAMI! Reakcja jej MĘŻA jest powalająca bo… (FOTO)

Źródło: Superseriale.se.pl

Zdjęcie: Screen

Komentarze

Komentarze