CIĘŻKIE POBICIE bohaterki „Na Wspólnej”!

W 3006 odcinku „Na Wspólnej”, widzowie będą świadkami ciężkiego pobicia. Ofiarą brutalnego ataku będzie…

Przemek jest załamany

Przemek przypadkiem zobaczy swoją ukochaną z mężem w restauracji! Paweł go zauważy a na jego twarzy pojawi się bezczelny uśmiech. Nastolatek nie będzie jednak miał odwagi do nich podejść… Czy to koniec jego związku z nauczycielką?

Z kolei, Zimińska odwozi Maję do rodziców, zaś Hanka zdecyduje, że wyjeżdża z Warszawy, żeby raz na zawsze uciec od partnera-sadysty! Jej pomysł bez wahania poprzez Iza (Anna Korcz), która będzie ją przekonywała, że na pewno sobie poradzi.

Czytaj też: Był najśmieszniejszym aktorem „Świata według Kiepskich”. NIE żyje…

Brutalny atak w klubie

Po południu w klubie pojawi się narzeczony dziewczyny. Żeby zrobić dobre wrażenie na Izie, przyniesie jej piękne kwiaty i poprosi ją, żeby wpłynęła na zmianę decyzji Hani. Niestety, mimo jego próśb, Brzozowska nie zgodzi się na to, o co ją prosi. Wtedy mężczyźnie puszczą nerwy i potężnym ciosem powali ją na ziemię!

Czy Majka usunie ciążę?

Zimińska odwiezie Maję do rodziców. Tam okaże się, że czeka na nią Ahmed. Chłopakowi udaje się porozmawiać z ukochaną i usłyszeć od niej, że go nie zdradziła… Tymczasem Danka przekonuje matkę dziewczyny, że ciąża Majki wcale nie skreśla jej przyszłości! Czy nastolatka ocali swoje dziecko?

Czytaj też: ATAK PEDOFILA – 14-letnia Brytyjka „zgwałcona przez 55-letniego włoskiego barmana”! Jak do tego doszło?

Źródło: Światseriali.interia.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze