Cleo śpi z TYM w ustach! Czy to BEZPIECZNE?

Cleo przyznała, że śpi z tym w ustach… Z czym i skąd wziął się ten dziwaczny pomysł?

Domowe sposoby na złe samopoczucie

Cleo doskonale wie, że najlepsze metody na złe samopoczucie, to metody domowe, czyli naturalne. Zamiast faszerować się lekami, piosenkarka wybiera bardziej tradycyjne sposoby na łagodzenie różnych dolegliwości.

Zapytana, czy wyszła kiedyś na scenę chora, Cleo odpowiedziała:

„Tak, zdarzało się i raz, jedyny raz (odpukać), naprawdę mi zabrakło głosu. Nawet, jak się jest chorym to można z siebie wydobyć głos, ale to było tak straszne przeziębienie, że w środku koncertu zabrakło mi głosu. Niestety, musieliśmy przerwać koncert, przeprosić publikę i spędzić z nimi czas autografowo-zdjęciowo. Miałam wyrzuty sumienia, ale jestem tylko człowiekiem” – powiedziała „Faktowi”.

śpi
Pixabay

Co na przeziębienie?

W wywiadzie dla „Faktu” gwiazda znana z takich przebojów jak „Dom” czy „Łowcy gwiazd” przyznała, że ma pewien sposób na uniknięcie przeziębienia. Polega on na spaniu trzymając w ustach…

„W okresie jesienno-zimowym polecam przede wszystkim goździki. Naprawdę działają rewelacyjnie. Jeśli nawet przemieszczamy się po mieście, np. w metrze, trzymajmy sobie w buzi zawsze jeden goździk, tak jak gumę do żucia. To działa niesamowicie! Jeśli czujemy, że idzie do nas jakieś choróbsko, to ta metoda działa błyskawicznie. Jak czułam, że coś mnie bierze, to nawet na noc zasypiałam z goździkiem w ustach i na drugi dzień byłam zdrowa. To jest tak prosta rzecz, a działa!” – zdradza Cleo.

Przetestujecie jej sposób na przeziębienie?

Czytaj też: Ten tani składnik jest NIEZASTĄPIONY! Dzięki niemu, szybko wyleczysz PRZEZIĘBIENIE!

https://www.instagram.com/p/B47rwstgNOS/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Pixabay, Instagram

Komentarze

Komentarze