Co dynda Klaudii El Dursi?

Klaudia El Dursi to celebrytka, która stała się znana po tym, jak wystąpiła w programie Top Model. Potem można ją było oglądać w popularnej produkcji, jaką był Hotel Paradise. W czasie kręcenia drugiego programu, którego była główną prowadzącą, raczyła nas na swoim Instagramie zdjęciami z rajskich plaż. Oczywiste jest to, że mieliśmy możliwość podziwiać nie tylko piękno przyrody, ale samą Klaudię. Na każdym zdjęciu zachwycająco.

Ostatnio również zamieściła post na portalu społecznościowym, na którym prezentuje swoje szczupłe ciało ubrane w kusym bikini. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że strój został tak uszyty, że materiał w okolicach krocza zwisa, co nie wygląda zbyt dobrze. Nam wszystkim kojarzy się to jednoznacznie.  Nie jest to niesmaczne, ale troszkę komiczne. Nie uszło to uwadze followersów, którzy od razu to wychwycili. Posypały się komentarze typu:

„Niestety złe ujecie na zdjeciu – zwisajacy sznurek wyglada jakbys miala siusiaka”,

„Ten dół to bardzo niefortunny…jak u Miriam z programu z przed jakiś 20lat;)”,

„Wyjątkowo niekorzystnie wyglądający strój kąpielowy nawet na tak perfekcyjnym ciele. Pani oczywiście śliczna jak zawsze”.

Wszyscy zgodnie jednak podkreślili, że mimo tego niefortunnego ujęcia, uroda Klaudii się broni. Mimo wszystko to ona przykuwa głównie uwagę. W naszej opinii czego by nie zauważyła, to i tak zawsze będzie atrakcyjna. Czy Wy też tak uważacie? Mamy nadzieję jednak, że Klaudia w przyszłości będzie lepiej dobierała swoje stroje. Myślimy, że ostatnie zdjęcie po prostu nie było zbyt dobrze przestudiowane przed wrzuceniem. A może tylko niektórzy mają takie niewybredne skojarzenia… My mamy i się tego nie wstydzimy. 😀

Źrodło: https:/ /www. instagram.com/p/COLQcM1hWpU/

Komentarze

Komentarze