Dziecko i Figura

Główna

Co mówi o tobie KOLOR twoich paznokci? Będziecie zaskoczone!

paznokci

Co kolor paznokci mówi o tobie? Pewne kolory przyciągają określonych ludzi, którzy mają odmienne charaktery i zachowania. Kolory mają wpływ na nasze życie, na to, jak postrzegają nas inni. Świat jest pełen barw, więc czemu paznokcie nie miałyby się mienić tęczą?

Co kolor paznokci mówi o tobie?

Czerwony: Pewna siebie

Nic nie przebije tej klasycznej barwy, szczególnie, jeśli czujesz się jakbyś stała na szczycie świata. Jesteś nie tylko silna i zdecydowana, ale również bardzo zalotna i roztaczasz wokół siebie tajemniczą aurę.

Żółty: Wesoła

Jesteś pogodną osobą, która zawsze ma uśmiech na twarzy. Dzięki żółtym jak słoneczniki paznokciom na pewno będziesz się wyróżniała. Żółty sam w sobie jest kolorem, który kojarzony jest z radością i energią.

Zielony: Dobra

Nie dziw się, że twoi przyjaciele szukają u ciebie rady i kojącego pocieszenia. Zieleń jest przeciwieństwem czerwieni, jest to odcień, który często oznacza bezpieczeństwo i zdrowie.

Pomarańczowy: Dusza towarzystwa

Jesteś towarzyską osobą, która najlepiej czuje się w grupie i uwielbia spędzać czas wśród ludzi. Nie lubisz stać w cieniu.

paznokci

Pixabay

Niebieski: Niezawodna

Ten kolor wiąże się ze stabilnością i głębokością. Jesteś rozsądną osobą, która zawsze stara się, by wszystko było jak najlepiej – nie tylko dla siebie samej, ale również dla innych. Najlepszy kolor – lazurowy jak ocean tropikalny.

Różowy: Romantyczna

Kochasz róż, a w Walentynki czujesz się w swoim żywiole? Różowy to twoja barwa. Im głębszy odcień, tym bardziej namiętna i słodka jesteś. Na pewno nosisz serce na dłoni!

Biały: Spokojna

Czystość bieli oznacza coś niewinnego, coś nowego. Czujesz się naprawdę dobrze, kiedy kupujesz nowy dom, rozpoczynasz nową pracę lub jedziesz na wakacje. Lubisz mieć wiele możliwości.

Fioletowy: Uduchowienie

Fiolet to mieszanina czerwonego i niebieskiego. Kolor ten oznacza, że jesteś świadoma siebie i swojej duszy.

Czarny: Władza

Lepiej z tobą nie zadzierać! Ta czarna bariera zapewnia komfort, chroniąc cię od świata zewnętrznego, jednocześnie odcinając cię od niego.

Czytaj też: Masz KRUCHE I ŁAMLIWE PAZNOKCIE? Zastosuj TO!

Źródło: Womansday.com

Zdjęcia: Pixabay


  
Wyżej