Co mówi o Tobie rozmiar buta?

Niektórym może wydawać się to śmieszne. Pomyślicie „co ma but do mojego charakteru” ? Wbrew pozorom bardzo wiele. Okazuje się, że od rozmiaru naszej stopy zależy stopień naszej życzliwości czy pewności siebie.  Po przeczytaniu notki dotyczącej waszego rozmiaru  pewnie przypląta się i  druga myśl:  „A, takie buty!”.  

Rozmiar 38 i mniejszy

Osoby mające ten rozmiar są ciepłe i miłe. Stąd też chętnie spędzają czas w gronie bliskich znajomych. Lubią podążać za modą.

Rozmiar 39

Osoby, które noszą buty w rozmiarze  39 to istne dusze towarzystwa, albo raczej dobre duszki, które rozświetlają wnętrza, w których przebywają. Są więc  życzliwi i nadzwyczaj sympatyczni!

Rozmiar 40

Czterdziestka to osoba asertywna i pewna siebie. Zna swoją wartość i nie da sobie w kaszę dmuchać. Gdy się czymś zajmuje to wkłada w to całe serce.

Rozmiar 41

Osoby noszące buty w tym rozmiarze mają w sobie ogromne pokłady nieodpartego uroku. Z pomocą wrodzonego wdzięku potrafią osiągnąć wszystko, czego pragną. Można nawet stwierdzić, że posiadają  umiejętność subtelnego manipulowania otoczeniem.

Rozmiar 42

Pod tym rozmiarem kryją się urodzeni empaci, którzy zawsze pomogą bliskim w potrzebie. Jak kochają, to tylko całym sobą!

Rozmiar 43

43 – Nie lubią , gdy ktoś narzuca im swoje zdanie. Są uparci i chcą żyć według własnych zasad. Bywają  niezależni, nie potrafią przyznać się do błędu, a słowo „przepraszam” przychodzi im z wielkim trudem.

Rozmiar 44

Osoby mogące się pochwalić tak pokaźnym rozmiarem stopy są niezwykle towarzyskie i lubią się dobrze  bawić. Otaczają się wianuszkiem znajomych, z którymi przychodzi im imprezować do białego rana.  Unikają snucia planów, zdecydowanie wolą szaloną  spontaniczność, kierując się w życiu maksymą  „carpe diem”.

Rozmiar 45

Osoby o takim rozmiarze są introwertykami.  Nie lubią mówić o swoich uczuciach i stronią od większego towarzystwa. Cenią sobie ciszę i spokój z dala od tętniących życiem miejsc.

Rozmiar 46 lub większy

Bywając na imprezach potrafią rozłożyć parkiet na łopatki. Wesołek i dowcipniś –  tak często określają Cię znajomi. Osoby z rozmiarem 46 uwielbiają więc być w centrum uwagi, więc wyznają zasadę ” nieważne, co mówią, byle by mówili”. Gdy nikt nie zwraca na nich uwagi czują się niespełnione.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/69sziszy/

Komentarze

Komentarze