Co ona na siebie założyła?! Jennifer Lopez wyszła na ulicę w…

Choć trudno odmówić jej urody, z jej stylem bywa już niestety nieco gorzej. Jennifer Lopez wyszła ostatnio na ulicę w…

Urodę to ona ma

Jennifer Lopez jest bez wątpienia piękną i niezwykle atrakcyjną kobietą. Mimo iż w lipcu gwiazda skończyła 50 lat, wciąż zachwyca młodzieńczą urodą i seksapilem, a figury może pozazdrościć jej niejedna o wiele młodsza kobieta. W „Ślicznotkach”, w których wystąpiła kilka miesięcy temu, gwiazda zachwyciła wszystkich swoim pięknym i wysportowanym ciałem. Niestety, styl jej ubierania jest daleki od ideału…

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez CHCĄ…

Gorzej ze stylem

Kilka dni przed nowym rokiem, Jennifer wybrała się z córką i koleżankami na zakupy. Jak zwykle, towarzyszyli im ochroniarze i paparazzi. Naszą uwagę od razu przyciągnął dziwaczny strój gwiazdy. Elegancka czarna marynarka i zupełnie niepasujący do niej sportowy top, wyglądały kiepsko, ale najgorzej prezentowały się spodnie, w które była ubrana Jennifer.

Szerokie, wyciągnięte, porwane i na dodatek – ozdobione tandetnymi błyszczącymi elementami spodnie, nie prezentowały się na niej najlepiej. Miejmy nadzieję, że Jennifer zmieni w końcu stylistę i będzie się pokazywała w bardziej udanych stylizacjach.

Jak oceniacie jej stylówkę w skali od 0-10?

Czytaj też: Jennifer Lopez naprawdę założyła coś takiego! Będzie przełom w modzie?

wyszła
Gazeta.pl

Źródło: Gazeta.pl

Zdjęcia: Instagram, Gazeta.pl.

Komentarze

Komentarze