Co Piasek sądzi na temat ADOPCJI dzieci? Jego odpowiedź ZASKAKUJE!

Andrzej Piasek, bardzo popularny ostatnio wokalista (nie tylko ze względu na swój zawód, ale też wypowiedzi) znowu zaskoczył swoich fanów.  Opowiedział bowiem nie tylko o dalszej karierze, ale też o swoich planach na przyszłość.

Kilka dni temu Piasek w wywiadzie dla Radia Zet „między słowami”  ujawnił tajemnicę, że jest homoseksualny. Ze strony mediów oraz fanów wzbudziło to bardzo duże poruszenie. Szczere wyznanie artysty stało się przyczyną wielu zaproszeń do wywiadów. Piasek udzielił wywiadu m.in. Monice Olejnik, która jest znana ze swojej bezpośredniości. Dziennikarka zapytała wokalistę czy po wywiadzie dla Radia Zet spotkał się z hejtem.

Artysta otwarcie odpowiedział, że nie był bardzo hejtowany w sieci, co było dla niego sporym zaskoczeniem. Tym bardziej, że na ogół osoby homoseksualne są postrzegane negatywnie, często jako lekkoduchy.

Monika Olejnik zapytała także o powody wyjawienia tajemnicy. Na co artysta stwierdził, że zdenerwował się bardzo na wypowiedzi prezydenta, który zarówno Niemców, osoby wyznania żydowskiego, jak i osoby homoseksualne używał w kategorii „straszaka”. Wspomniał też, że nagrał też piosenkę, mówiącą o tym.

Dziennikarka nie odpuszczała i ostatecznie nie zawahała zapytać się o opinię na temat małżeństw tej samej płci i o kwestię posiadania dzieci. Co do małżeństwa Piasek wypowiedział się jednoznacznie, że jest za tym. Co do samych dzieci podchodzi jednak sceptycznie i nie wyraził aprobaty.

A co Wy sądzicie o takim wyznaniu wokalisty? Jesteście zaskoczeni, że chciałby zawrzeć formalny związek? Myślicie, że w naszym kraju powinny być dozwolone małżeństwa jednopłciowe? Dajcie znać, jaka jest wasza opinia. Czekamy z niecierpliwością.

Źródło: program Otwarcie

Źródło: Instagram/Andrzej Piaseczny

Komentarze

Komentarze