Córka Artura Gadowskiego ma zespół Downa!

Artur Gadowski ma 34-letnią córkę Wiktorię. Kobieta ma zespół Downa. Jednak choroba nie ogranicza jej. Wiktoria realizuje swoją pasję muzyczną. Pomaga jej w tym znany ojciec.

Choroba Wiktorii

Artur Gadowski z zespołem Ira odnosił wielkie sukcesy od początku lat 90-tych. Zespół jest znany z takich utworów jak „Mój dom”, „Nadzieja” czy „Nie zatrzymam się”. Jednak życie prywatne lidera grupy jest mało znane. Artur Gadowski stara się chronić swoją prywatność. Jednak teraz muzyk otworzył się i opowiedział o swoim życiu rodzinnym. Artysta ma czworo dzieci: Idę, Zuzannę, Kacpra i Wiktorię. 34-letnia Wiktoria ma zespół Downa. Kobietę od początku wspiera rodzina. Wiktoria może liczyć na wsparcie najbliższych osób. Artur Gadowski powiedział:

Nigdy nie spotkałem się z żadną przykrą sytuacją. W mojej rodzinie wszyscy zaakceptowali Wiktorię i ją akceptują.

Muzyczna pasja

Artur Gadowski w jednym z wywiadów prasowych ujawnił, że jego córka Wiktoria uwielbia muzykę. Tę pasję zapewne odziedziczyła po znanym ojcu. Choroba nie jest przeszkodą dla Wiktorii w rozwijaniu jej talentu. Gadowski powiedział:

Nawet kiedyś razem wystąpiliśmy. Wiktoria w szkole brała udział w konkursie muzycznym i poprosiła mnie, żebyśmy wystąpili. Zaśpiewaliśmy trzy piosenki.

Facebook/Zespół IRA

Problemy rodzinne

Muzyk bardzo wcześnie założył rodzinę. Ożenił się gdy miał zaledwie 21 lat. Niestety jego małżeństwo zakończyło się rozwodem. Tak mówił o swoim pierwszym małżeństwie:

Zbyt wiele oczekiwałem od żony. Nasz związek nie wytrzymał próby czasu i dużo w tym było mojej winy. Może gdybym umiał rozmawiać z żoną o rzeczach, które mi się nie podobały, doszlibyśmy do jakiegoś kompromisu?

Po rozwodzie Artur Gadowski ożenił się po raz drugi w 2009 roku. Z tego związku ma córkę Idę. Muzyk cały czas wspiera fundację „Ja też”, która pomaga osobom z zespołem Downa. Jego córka Wiktoria oprócz pasji muzycznej świetnie radzi sobie w sporcie. Lubi pływać i jeździ konno. Wystąpiła w teledysku do utworu Ja też. 

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Facebook/Zespół IRA

Komentarze

Komentarze