Córka Kasi Tusk w ubranku za 700 złotych ! Dziewczynka już zarabia na siebie ?

Lilianna, córka Kasi Tusk reklamuje drogą dziecięcą stylizację. Od urodzenia pomaga przedsiębiorczej Mamie w zarabianiu na drogich produktach. Czy pójdzie w ślady znanej influencerki ?

Jedna z pierwszych

Córka Donalda Tuska jako jedna z pierwszych założyła i z sukcesem prowadzi blog modowy. Kobieta zaczynała od stylizacji na każdą kieszeń, pokazywała nawet ubrania z lumpeksów i zdradzała jak modnie i tanio się ubrać. Od początku zyskała popularność. Była swojską dziewczyną z sąsiedztwa. Jednak przez lata przeszła dużą metamorfozą. Prezentuje już zupełnie innym styl. Bardziej wyszukany i dużo droższy. Wiele rzeczy, które prezentuje Katarzyna Tusk jest z najwyższej modowej półki.

Kobieta sukcesu

Córka Donalda Tuska założyła własną markę modową, którą skutecznie promuje na blogu. Pokazuje swoje codzienne życie, mieszkanie i różnego rodzaju inspiracje. Jej działąlność w sieci cieszy się dużym zainteresowaniem internautek. Przedsiębiorcza 34-latka odkąd została mamą chętnie pokazuje tez swoją córkę w różnych stylizacjach. Co prawda stara się nie pokazywać twarzy Lilianny, ale oznacza marki i producentów ubrań, które jej pociecha nosi. Dziewczynka reklamuje ubranka i produkty dla dzieci.

Mała infuencerka

Kasia Tusk ostatnio pokazała na swoim blogu córeczkę w drogiej stylizacji. Mała modnisia miała na sobie kurteczkę, sukienkę i modne kalosze. Wszystko za ponad 700 złotych. Stylowe zdjęcie modna Mama tak podpisała:

Razem w pracy. I ten styl – nie taki klasyczny jak u Mamy”

Dziewczynka od małego reklamuje różne produkty. Czy Lilianna pójdzie w ślady przedsiębiorczej Mamy ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze