Córka Przybylskiej DOBRZE SIĘ BAWI na kwarantannie? Wstrząsające zdjęcia!

Oliwia Bieniuk zrobiła sobie koroferie? Na to wygląda!

Koronawirus dotarł do Polski

Coraz więcej obywateli naszego kraju ma diagnozę koronawirusa. Jak dotąd, w wyniku zarażenia tym wirusem, w Polsce zmarły już 3 osoby. Nie wszyscy jednak rozumieją o co tak naprawdę chodzi w obowiązującej w naszym kraju kwarantannie. Niektórzy wykorzystują ten czas, żeby świetnie się bawić i spotykać ze znajomymi.

Stan zagrożenia epidemicznego

Zgodnie z decyzją rządu, w Polsce ustanowiono stan zagrożenia epidemicznego. Zamknięte są nie tylko szkoły, przedszkola, instytucje kulturalne, kluby, restauracje, ale także granice naszego kraju oraz częściowo – działalność galerii handlowych. Wstrzymano też ruch na lotniskach. Zdecydowano również o wprowadzeniu zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób, zarówno w budynkach, jak i na świeżym powietrzu.

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

córka
IG

Akcja #zostanwdomu

Władze kraju apelują, aby w miarę możliwości pozostać przez najbliższe 2 tygodnie w domu i stosować się do wszelkich zaleceń mających na celu wyeliminowanie rozprzestrzeniania się wirusa. Pamiętajmy jednak, że już dziś wielu z nas pójdzie do pracy. Będą to chociażby pracownicy sklepów, różnych urzędów, instytucji oraz banków.

córka
IG

Oliwia Bieniuk i jej koroferie

Niestety, nie wszyscy rozumieją, co się kryje pod pojęciem kwarantanna. Zamiast siedzieć w domu, Oliwia Bieniuk postanowiła wykorzystać wolny czas na chodzenie po mieście. 17-latka wrzuciła do sieci zdjęcia ze spaceru. Oczywiście, nie była na nim sama, bo ktoś przecież musiał zrobić jej te zdjęcia!

Przebywanie na świeżym powietrzu jest niezwykle ważne, ponieważ pomaga naszemu organizmowi się dotlenić. Jednak wychodząc teraz z domu należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza gdy zamierzamy wybrać się w miejsca, w których przebywa większa ilość osób.

Czy nastolatka rozumie, jak bardzo ryzykuje w tym wyjątkowym czasie?

Czytaj też: „Król sceny disco polo” ma KORONAWIRUSA? Trafił do izolatki!

córka
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze