Cyce jak donice pełne mleka? Sprawdź która celebrytka tak o sobie powiedziała?

Barbara Kurdej-Szatan to popularna polska aktorka i celebrytka, znana wcześniej jako konsultantka z reklamy sieci komórkowej Play. Prywatnie żona Rafała Szatana i matka dwójki dzieci-Hanny i Henryka. Mimo dużego zaangażowania w życie domowe nie zrezygnowała z udziału w życiu publicznym. Raczy bowiem swoich obserwujących często postami na znanym portalu społecznościowym.

W sobotę na Instagramie pojawiło się naturalne zdjęcie roześmianej aktorki. Roznegliżowanej celebrytce w romantycznym uścisku towarzyszył równie zadowolony mąż.  Uwagę na tym zdjęciu przykuwają głównie obfite piersi Kurdej-Szatan, które wręcz wypływają z koszulki nocnej/bluzki.  Jak wskazuje opis do postu został on napisany z okazji urodzin jej ukochanego.  Pod zdjęciem możemy przeczytać wzruszający opis: „Kocham to zdjęcie, było szczęście, miłość, błogość, cyce jak donice pełne mleka, wspólnie niewyspanie i jednoczesna radocha o spełnienie. rafał.szatan abyś był zawsze najszczęśliwszy i spełniał swoje marzenia! Sto lat. Kochamy Cię.”

Jak widać zdjęcie nie ma charakteru erotycznego, a jest wyrazem czułości i ogromnej miłości skierowanej do męża.

Post wzbudził ogromne emocje wśród obserwujących. Nie można było się dopatrzeć negatywnych komentarzy, o czym świadczą poniższe: „Piękne zdjęcie. Radocha na całego”, „Jesteście idealną rodziną”, „Dawno nie widziałam bardziej naturalnego i prawdziwego zdjęcia”. Wśród wypowiadających był obecny też prezenter Tomasz Kammel, który napisał: „100 lat 100 lat a zdjęcie piękne, tym bardziej, że wiem po czym się tak wygląda. Love Yeah guys”. My tylko domyślamy się, co Kammel miał na myśli. 😀

A czy Wam podobają się aż tak naturalne zdjęcie? Czy nie są zbyt osobiste? My mamy trochę mieszane uczucia. Sądzimy bowiem, że takie chwile są piękne, ale należy je celebrować w domowym zaciszu.

Źródło: https://www.instagram.com/kurdejszatan/

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Komentarze

Komentarze