Ruszył NOWY PROJEKT USTAWY. Dowiedz się, jak OCHRONIĆ dziecko przed PEDOFILEM!

Ruszył projekt ustawy: Stop Pedofilii, który złożono w sejmie. Ma on na celu  uchronić dziecko ze strony zagrożeń jakie niosą osoby, chcące wykorzystywać seksualnie nieletnich.

Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Pro-Prawo do życia i zebrał w ciągu 3 miesięcy ponad 263 000 podpisów obywateli. Jego celem jest ochrona przed przemocą seksualną ze strony aktywistów LGBT.

 

Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu, rozwiązłości seksualnej i nieczystości wśród dzieci i młodzieży, istnieje pilna potrzeba zwiększenia ochrony prawnej najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną” -mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia i pełnomocnik komitetu Stop Pedofilii.

 

Mężczyzna podkreśla, że szczególnie niszczycielski wpływ na psychikę dziecka ma ruch LGBT, który promuje homoseksualizm i nienormatywną seksualność.

 

Według projektu, kto będzie publicznie pochwalał podejmwanie przez dzieci obcowania płciowego spotka się z grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 2, a w przypadku propagowania takich działań na terenie szkół i placówek oświatowych, do lat 3.

 

ZOBACZ TEŻ:Twoje dziecko KRZYCZY i KŁADZIE SIĘ na sklepowej podłodze? ZASTOSUJ TĘ METODĘ!

 

Sejm na podane projektu pod głosowanie ma teraz trzy miesiące. Dla rodziców i nauczycieli dostępny jest bezpłatny poradnik „jak powstrzymać pedofila„. Publikację można pobrać za darmo ze strony stoppedofilii.pl

 

Źródło:stoppedofilii/pixabay

Komentarze

Komentarze