Czy dziewica może zajść w ciążę?? Poznaj niezwykłą historię!

Nicole Moore miała 20 lat, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Była w totalnym szoku, ponieważ była dziewicą i nigdy nie odbyła stosunku! Lekarze nie chcieli jej uwierzyć, że zaszła w ciążę nie uprawiając seksu. W końcu jednak uwierzyli, gdy po badaniu odkryli u niej rzadko występujące schorzenie.

Wiadomość o ciąży była dla Nicole ogromnym szokiem. Dziewczyna nigdy nie uprawiała stosunku penetracyjnego. Jak później wspominała, miała techniczne problemy i partner nie mógł wprowadzić członka do jej pochwy. Chodziła z tym problemem do lekarzy, jednak za każdym razem słyszała, że wszystko jest w porządku i że po prostu jest za bardzo spięta. Zapewnienia lekarzy wcale jej nie uspokajały, tym bardziej, że miała problem nawet z wprowadzeniem do pochwy tamponu.

W końcu jednak Nicole pogodziła się z sytuacją i razem ze swoim partnerem znalazła nieco inną formę intymności. Para ograniczała się do pettingu, czyli do pieszczot i ocierania, bez wprowadzania członka do pochwy.

 

Czy dziewica może zajść w ciążę?

Nicole nigdy nie odbyła normalnego stosunku, tak więc nadal była dziewicą. Ciąża była ostatnią rzeczą, jakiej mogłaby się spodziewać. Okazało się jednak, że podczas pettingu, nasienie chłopaka Nicole przedostało się do pochwy i doszło do zapłodnienia!

Dziewczyna nie mogła w to uwierzyć…

 

Źródło: www.pixabay.com

 

„Pewnego dnia w pracy zaczęłam dostawać okropnej zgagi i bolały mnie piersi. Moja ówczesna szefowa, która była bliską przyjaciółką i znała moją problematyczną sytuację, powiedziała, że możliwe, że zaszłam w ciążę. Zaśmiałam się i powiedziałam, że nie ma takiej możliwości. Nadal byłam dziewicą i nigdy nie uprawiałam seksu penetrującego. Ale za jej poradą zrobiłam test ciążowy i wynik był pozytywny. Byłam z szokowana i zdezorientowana”– wspomina Nicole

 

Dopiero gdy była w 4 miesiącu ciąży, lekarze zdiagnozowali u niej pochwicę. Choroba ta  polega na kurczeniu się mięśni wokół wejścia do pochwy, w wyniku czego współżycie jest niemal niemożliwe.

Mimo wszystko, dziewczyna ucieszyła się z tego, że zostanie mamą. Kilka miesięcy później urodziła zdrową córeczkę.

 

Czy pochwicę można wyleczyć?

Pochwica jest schorzeniem, które dotyka zaledwie 0,5 % kobiet na świecie. Przyczyny występowania pochwicy nie są do końca znane, jednak uważa się, że jest to schorzenie o podłożu psychologicznym. Ponadto, może to być także efekt złych doświadczeń seksualnych.

Nicole została skierowana na psychoterapię, podczas której dowiedziała się, jakie są metody przezwyciężenia tej choroby. Na szczęście, terapia przyniosła oczekiwany efekt i dziś 28- letnia Nicole cieszy się w pełni satysfakcjonującym życiem seksualnym. Kobieta zupełnie niespodziewanie została mamą, a po pochwicy nie ma już śladu.

 

ZOBACZ TEŻ: Karmienie piersią. 10 rzeczy, o których musisz wiedzieć.

 

Źródło: www.parenting.pl

 

 

Komentarze

Komentarze