Czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uratują swój związek ?

Ostatnio media informowały o rozstaniu pary celebrytów. Jednak Alex Rodriguez zapewnił, że nie jest singlem i odwiedził Jennifer Lopez na Dominikanie.

Niepokojące informacje

Lopez i Rodriguez tworzyli parę od czterech lat. Byli też zaręczeni. Jednak ceremonię zaślubin przekładali dwukrotnie z powodu pandemii koronawirusa. Media obiegła też informacja,że para postanowiła zakończyć swój związek. Wcześniej próbowali ratować relację, korzystali z pomocy terapeuty, ale wiele wskazywało na to, że bezskutecznie.

Światełko w tunelu

Para zareagowała na informacje, które pojawiły się w mediach. W oświadczeniu napisali, że pracują nad pewnymi sprawami w związku. Osoba z otoczenia pary twierdziła, że mimo problemów celebryci jednak nie zdecydowali się na rozstanie. Alex Rodriguez zapewniał też, że nie jest singlem.

Spotkanie na Dominikanie

Alex Rodriguez przebywał w Miami, ale postanowił odwiedzić Jennifer Lopez na Dominikanie. Latynoska właśnie tam pracuje nad swoim nowym filmem. Aktorka ponoć bardzo pozytywnie odebrała odwiedziny Alexa. Cieszyła się z jego przyjazdu i była bardzo podekscytowana. Alex Rodriguez udokumentował nawet na Instagramie te spotkanie zdjęciem z Dominikany. Bejsbolista napisał:

Szczęśliwego poniedziałku. Nowy tydzień. Nowy dzień. Naprzód. W górę”

Lubiana para

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są bardzo lubianą i popularną parą za oceanem. Ich związek od początku budził wiele emocji. Oboje sławni, piękni i bogaci a do tego szaleńczo w sobie zakochani. Pierwszy raz spotkali się 12 lat temu i już wtedy wpadli sobie w oko. Jednak oboje byli zajęci. Na pierwszą randkę musieli czekać wiele lat. 4 lata temu miłość wybuchła i miejmy nadzieję, że para rozwiąże aktualne problemy. Wszyscy czekamy na happy end !

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Alex Rodriguez/Instagram

Komentarze

Komentarze