Czy książka Kurdej-Szatan okaże się SPRZEDAŻOWĄ KLAPĄ?! Aktorka ma kłopoty!

Obraźliwy wpis, jaki zamieściła Barbara Kurdej-Szatan ściągnął na aktorkę nie lada kłopoty. Popularna blondynka wydała właśnie książkę, ale ma ogromne kłopoty z jej promocją. Wszystkiemu winien kryzys wizerunkowy.

Aktorka w tarapatach

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wpis, w którym w obraźliwy sposób wypowiedziała się o Strażnikach Granicznych, którzy bronią granicy polsko-białoruskiej. Jej słowa zbulwersowały wiele osób i wywołały skandal. Popularna blondynka straciła pracę w Telewizji Polskiej. Prawdopodobnie jej posty, w których promowała rózne produkty na Instagramie też będą o wiele mniej płatne. Jednak to nie wszystko. Aktorka wydała właśnie książkę. I tu szykują sie kłopoty.

Narodziny gwiazdy

Publikacja ” Jak to się stało?” powstawała przez dwa lata. Aktorka stworzyła ją wspólnie z dziennikarką Magdaleną Bober. 7 listopada ruszyła specjalna strona internetową, na której można było zamówić książkę w przedsprzedaży. Niektóre egzemplarze miały być opatrzone autografem aktorki. W opisie książki można przeczytać:

Jak to się stało…, że dziewczyna z reklamy jest od kilku lat jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Gra w teatrze, serialach, filmach, prowadzi programy telewizyjne, wygrywa plebiscyty popularności, a jej zycie śledzą miliony obserwatorów w mediach społecznościowych.

instagram.com/kurdejszatan

Problem z promocją

Specjalista od wizerunku w rozmowie z portalem Pudelek przyznał, że aktualne kłopoty Kurdej-Szatan przełożą się na problemy z promocją jej książki. Ekspert powiedział:

Baśka jest załamana, bo teraz nie może promować książki nawet na Instagramie. Bo, co napisze to jest hejt.

Ekspert od wizerunku radzi, by Kurdej-Szatan zrezygnowała na razie z promocji książki. Inaczej dojdzie do sprzedażowej klapy. Powinna też dopisać rozdział o aferze, która wybuchłą w związku z jej wpisem o Straży Granicznej. Ekspert powiedział:

Jeśli książka ukaże się bez odniesienia do afery, to będzie nieautentyczna i ludzie będą się z aktorki śmiać. Najlepiej w tej sytuacji poczekać, dopisać dodatkowy rozdział i ruszyć z promocją w nowym roku, jak ludzie zapomną. A jeśli już na to za późno, to aktorka i autorka mają problem.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Komentarze