Czy on jest Twoim przeznaczeniem ? Te sygnały o tym świadczą !

Może znasz go od niedawna a może jesteście już razem od wielu długich lat ? Przychodzi więc chwila, że zastanawiasz się , czy to on właśnie jest twoją prawdziwą miłością. Jest kilka istotnych sygnałów, które o tym świadczą.

Szanuje twoją przestrzeń

Gdy nie chce ci się rozmawiać bo miałaś trudny dzień, on to rozumie. Nie jest zaborczy, dostrzega twój gorszy nastrój i wie kiedy chcesz pogadać, a kiedy wolisz sprawę przemilczeć. Jest pełen empatii.

Wie kiedy go potrzebujesz

Instynktownie wie, kiedy może ci pomóc. Zjawia się z czymś słodkim, potrafi pocieszyć dobrym słowem. Nie narzuca się, ale wyczuwa kiedy naprawdę go potrzebujesz. Takie zachowanie świadczy o zrozumieniu i głębokiej relacji między wami.

Ma wychodne

Nie masz problemu z tym, że czasem chce pobyć w męskim towarzystwie. Zgadzasz się na jego wypady z kolegami. Rozumiesz, że musi mieć swoich kumpli i własną przestrzeń. Doskonale wiesz, że po powrocie i tak wszystko ci opowie.

Lubicie ze sobą flirtować

 

Jesteście małżeństwem od wielu lat, ale mimo to znajdujecie czasem chwilę na flirt. Słowa mają wielką moc nawet po długich latach bycia razem. Namiętność w was nie gaśnie. Dbacie o siebie nawzajem.

Tęsknisz

Gdy go przy tobie nie ma dłuższy czas, tęsknisz. Stał się elementem twojej codzienności i naturalnym jest odczuwanie braku ukochanego.

Lubisz być jego żoną

Być może macie krótki staż małżeński, a może minęło już wiele lat odkąd powiedzieliście sobie sakramentalne „tak” ? Ty po prostu lubisz być jego żoną. Czujesz się szczęśliwa i spełniona.

źródło: papilot.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze