Czy to Monika Zamachowska zdecydowała o rozstaniu ? Na jaw wychodzą nowe fakty.

Ponoć Monika i Zbyszek Zamachowscy już od długiego czasu przeżywali kryzys. Kłopotów przysporzyła im zarówno pandemia koronawirusa, jak i problemy z pracą Zbyszka.

Co z tą miłością?

Dziennikarka i aktor spotykali się od 2011 roku. Dla Moniki Zbyszek zostawił żonę i czworo dzieci. Tym samym zakończył swoje poprzednie małżeństwo. Nie raz Monika ostro komentowała poczynania jego byłej żony. Dziennikarce zarzucano, że swoje szczęście buduje na rozpadzie zgliszczach innego związku. Trzy lata temu Monika i Zbyszek wzięli ślub. W tym roku świętowaliby dziesięciolecie bycia razem. Jednak wygląda na to, że ich małżeństwo runęło w gruzach.

Wyprowadzka Zbyszka

Kilka dni temu Zbigniew zabierał swoje rzeczy z mieszkania Moniki na Żoliborzu. Wyprowadził się do swojego kawalerskiego lokum, które kiedyś służyło mu jako biuro. Jednak jak na razie żadne z małżonków nie zdradziło przyczyn rozstania.

Winna pandemia?

Mówi się o tym, że to dziennikarka podjęła decyzje o rozstaniu. Małżonkowie ostatni rok praktycznie non stop byli razem. Pandemia zatrzymała pracę zawodową Zbyszka. Było on ponoć coraz bardziej sfrustrowany. Monika nie mogła sobie poradzić z tymi problemami. Tak komentuje rozstanie informator serwisu Plotek:

Monika poczuła się zmęczona i wyeksploatowana. Poczuła, że wciąż to ona daje a za mało dostaje .”

Ponoć Zamachowska próbowała rozmawiać i na bieżąco wyjaśniać małżeńskie problemy. Jednak Zbyszek jest osobą zamkniętą w sobie. Nie chciał o tym dyskutować.

Kiedy sama chciała wsparcia, okazało się to niemożliwe. Zbyszek chce mieć przede wszystkim święty spokój i woli się zaszyć w swojej norze niż rozmawiać problemach. Moniak uznała, że dobrze będzie, jeśli zrobią sobie przerwę na jakiś czas”– zdradził informator Plotka.

Okazuje się, że Zamachowska wciąż chce uratować swoje małżeństwo. Nie chce definitywnego rozstania. Liczy, że Zbigniew oprzytomnieje. Ponoć dziennikarka wciąż kocha męża i ma nadzieję, że on wszystko zrozumie i wrócą do siebie. Ponoć żadnych decyzji co rozwodu nie podjęli. Czy uda uratować się im tę miłość ?

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze