Czy Ula Hincz wygląda jak księżna Diana? Zobacz jaką ma fryzurę !

Ula Hincz jest dziennikarką, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Pokazuje jak mieszka, ale też jak zmienia się jej wygląd. Czy naprawdę przypomina z wyglądu Księżną Ludzkich Serc ? Oceńcie sami !

Metamorfoza u fryzjera

Niedawno dziennikarka przeszłą metamorfozę w salonie fryzjerskim. Zwykle miała krótką fryzurę, potem w pandemii to się zmieniło a teraz ma zupełnie nowe uczesanie. Krótki bob dodaje Uli dużo wdzięku. Zauważyli to internauci, którzy od razu zaczęli komplementować Chincz.

Jak Diana ?

Fani dziennikarki dostrzegli jej podobieństwo do księżnej Diany. Wycieniowana fryzura szczególnie podkreśla to podobieństwo. Sama prezenterka odniosła się do tych komplementów. Stwierdziła, że ma ochotę wystylizować się jak księżna Diana. Planuje też uwiecznić to na zdjęciu.

Zmiany u Mamy

U Uli Hincz ostatnio dużo się dzieje. Zmieniło się jej całe życie bo kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Chłopiec ma na imię Robert. Dziennikarka ma już 11-letniego syna Ryszarda. Mimo wielu obowiązków, opieką nad maluszkiem Ula Hincz chętnie udziela się na Instagramie i Facebooku. Jednak nie dzieli się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami a spostrzeżeniami dotyczącymi różnych gadżetów, domowych trików i przydatnych domowych porad, które wykorzystuje jako Ula Pedantula.

źródło: zeberka.pl

zdjęcie: Ula Hincz/Facebook

Komentarze

Komentarze