Czy Zamachowscy się rozstali ? Dziennikarka skomentowała smutne doniesienia.

Związek Zamachowskich od początku budził wiele kontrowersji. Dla dziennikarki aktor porzucił żonę, z którą doczekał się czworga dzieci. Teraz pojawiają się doniesienia o rozstaniu Moniki i Zbyszka.

Kontrowersyjna miłość

Media informowały o napięciach między Moniką Zamachowską i byłą żoną aktora. Dziennikarka pozwalała sobie na przykre komentarze pod adresem kobiety. Monika i Zbigniew parą zostali w 2011 roku. Siedem lat później stanęli na ślubnym kobiercu. Wiele osób od początku nie dawało im szans. W tym roku mieli obchodzić dziesiątą rocznicę związku.

Aktor spakował rzeczy ?

O kryzysie mówiło się już od kilku miesięcy. W lutym aktor miał ponoć wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu. Para nie była widywana razem. Kilka dni temu Zamachowska wróciła z Włoch. Była tam bez męża. W mieszkaniu pojawił się Zbigniew. Przyjechał po swoje rzeczy. Wynosił pakunki, obraz i regał. W zabieraniu rzeczy pomagał mu syn.

Kawalerskie mieszkanie

Zbigniew Zamachowski zamieszkał w swoim kawalerskim mieszkaniu, które wcześniej służyło mu jak biuro. To miejsce stało się jego nowym domem. Ostatnio Zamachowska opublikowała zdjęcie swojego salonu. Nie wydawała się na nim zmartwiona.

Ryzykowny związek

Zamachowska od początku podkreślała, ze związek obarczony jest ryzykiem. Dla pary to już trzecie małżeństwo. I również ten związek może zakończyć się rozwodem. Po ostatnich doniesieniach o rozstaniu Fakt zapytał Monikę Zamachowską o jej małżeństwo. Kobieta odpowiedziała:

Jest mi bardzo ciężko, ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać”.

Te słowa mogą niestety potwierdzać najgorsze przypuszczenia. Wiele wskazuje, że małżeństwo Zamachowskich właśnie przechodzi do historii.

źródło: se.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze