Czy zbyt przesadnie koncentrujesz się na…? TO najczęstsze BŁĘDY SINGLI podczas POSZUKIWANIA MIŁOŚĆI!

W poszukiwaniu miłości pomaga dziś Internet. Według psychologów problemem współczesnych singli w nawiązaniu stałej relacji jest nastawienie i wygórowane wymagania wobec partnera.

Tym co najbardziej przeszkadza singlom w znalezieniu prawdziwej miłości jest przesadne koncentrowanie się na wyglądzie. Kolejnym czynnikiem jest przyjmowanie postawy nieufności i zablokowania.

 

Ponadto zbyt szybko oceniamy i nie dajemy sobie szansy już po pierwszym spotkaniu. To z jakim nastawieniem nawiążemy rozmowę wirtualną w sieci czy taką na żywo wpłynie na jej dalszy rozwój lub zakończenie.

 

Samotni ludzie zbyt mocno koncentrują się na poznawaniu ludzi w internecie, przez co tracą szansę na zawieranie interesujących znajomości w „realu”. Zamiast tego warto wykazać się większą cierpliwością oraz otwartością wobec poznawanych osób. Związkom nie służy presja, ani działanie w stresie.

 

ZOBACZ TEŻ:MOŻE ZABIĆ LUB USZKODZIĆ PŁÓD! Jesteś w ciąży i nie potrafisz zrezygnować z…?

 

Aby jednak znajomość mogła przerodzić się w przyjaźń lub coś więcej, najlepiej wyzbyć się krytycyzmu, a potencjalnej randki nie traktować jak egzaminu. Warto spotykać się z ludźmi dla samego ich poznawania i miłego spędzania czasu, pobycia razem i pożartowania.

 

Źródło:psychologianet/pixabay

Komentarze

Komentarze