Czym tak naprawdę jest WCIELENIE? REKOLEKCJE ADWENTOWE 2018 (VIDEO)

Czas przedświąteczny to idealny moment, aby przemyśleć swoje dotychczasowe postępowanie. Czas ten wiąże się również z takimi pojęciami jak: przebaczenie i miłosierdzie. Czym właściwie jest miłosierdzie? Z odpowiedzią przychodzą twórcy cyklu Rekolekcje Adwentowe 2018.

Wiara w prawdziwe Wcielenie Syna Bożego jest znakiem wyróżniającym wiarę chrześcijańską: „Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga” (1 J 4, 2). Takie jest od samego początku radosne przekonanie Kościoła, gdy sławi „wielką tajemnicę pobożności” – Chrystusa, który „objawił się w ciele” (1 Tm 3, 16).

Profeto.pl jest współtwórcą Rekolekcji Adwentowych, skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Mając na uwadze, że coraz więcej osób korzysta z mediów społecznościowych i Internetu, portal wyszedł z propozycją rekolekcji on-line. To pomysł przede wszystkim innowacyjny, ale również godny pochwały, ponieważ jest idealną alternatywą dotarcia do użytkowników sieci.

Poniżej znajdziecie link do siódmego już odcinka z cyklu „Rekolekcje Adwentowe 2018”. Ksiądz Michał Olszewski SCJ wraz z ojcem Michał Legan OSPPE, porozmawiają o wcieleniu.

Zobacz też: Czym „nakarmić” swoje SERCE? Rekolekcje Adwentowe 2018 (video)

Źródło: profeto.pl

Źródło zdjęcia: profeto.pl

Komentarze

Komentarze