Dagmara Kaźmierska pokazała BRATA! Podobny? (Wideo)

Dagmara Kaźmierska uchyliła kolejne rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. „Królowa życia” pokazała fanom swojego rodzonego brata – Łukasza. Podobni?

Charyzmatyczna „Królowa życia”

Dagmara Kaźmierska jest najbarwniejszą postacią „Królowych życia”. Charyzmatyczna celebrytka doczekała się już naprawdę sporej rzeszy fanów. Jej konto na Instagramie zbliża się do miliona. Z dnia na dzień przybywa też kolejnych wielbicieli programu „Królowe życia”, którego stała się gwiazdą.

brata
IG

Pokazała rodzonego brata

W show „Królowe życia” Kaźmierska odsłania kulisy swojego prywatnego życia. Głównymi bohaterami są: jej przyjaciółka Edzia, syn Conan i przyjaciel Jacek. Do ich grona właśnie dołączył brat Dagmary – Łukasz.

Mężczyzna jest od niej młodszy i na co dzień mieszka oraz pracuje za granicą. Na Instagramie Dagmary pojawiła się już zapowiedź kolejnego odcinka, w którym widzimy Łukasza. Na krótkim nagraniu możemy zobaczyć, jak wita się z progu z synem celebrytki Conanem i jest zaskoczony tym, jak bardzo chłopak wyrósł.

„💞Mój Braciszek Malutki Kochany 💞Już dziś o godź 22.15 w ttv 🦋będziecie mogli Go poznać 😘😘😘👑KRÓLOWE ŻYCIA 👑👑👑👑Zapraszamy i całujemy mocno 💝💝💝💝💝” – podpisała filmik Dagmara.

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

„Grzeczne dziecko”

„To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę. Odkąd mój brat wyjechał na saksy, to raz na kilka miesięcy przyjeżdża i wtedy jest w domu święto” – powiedziała o swoim bracie Dagmara.

Jak Wam się podoba brat gwiazdy? Widzicie podobieństwo między nim a Dagmarą?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze