Dagmara Kaźmierska szykuje się do roli babci! Kim jest jej przyszła synowa?!

Dagmara Kaźmierska nie może się doczekać, kiedy jej ukochany syn założy własną rodzinę. Celebrytka dziewczynę Conana nazywa „Calineczką z bajki” i „Aniołkiem”. Miłe słowa?

Zachwyt przyszłej teściowej

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że jest wręcz zachwycona dziewczyną swojego syna Conana. Chłopak spotyka się z 20-letnią Ewą, która skradła nie tylko serce syna celebrytki, ale też samej Kaźmierskiej. Bohaterka „Królowych życia” powiedziała:

Conanek jest inny przy Ewuni, zmienił się. Ona jest bardzo delikatna. Jestem nią zafascynowana. To zupełnie moje przeciwieństwo.

Miłość ze studiów

Conan poznał Ewę na studiach medycznych. Dziewczyna zrobiła na nim od razu duże wrażenie. Gdy syn Kaźmierskiej zakochał się na dobre to dopiero wtedy postanowił swoją ukochaną przedstawić znanej mamie. Dagmara Kaźmierska nie może się nachwalić przyszłej synowej. Celebrytka napisała na Instagramie:

Piękna, mądra, elegancka i kochana. Mój syn to prawdziwy szczęściarz.

Instagram/ Dagmara Kaźmierska

Wypad do Barcelony

Celebrytka i jej przyszła synowa spędziły wspólnie czas podczas podróży do Barcelony. Dziewczyna pragnie zostać chirurgiem plastycznym. Celebrytka tak mówiła o Ewie w rozmowie z dziennikiem Fakt:

Ja ją będę bardziej od niego kochała, jak będzie moją synową. Złote dziecko. Trafiło się Conanowi jak ślepej kurze ziarno. Jeśli mój syn ożeni się z Ewą to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce. A jeśli będę mieli niedługo dzieci, to ja je będę bawić.

Myślicie, że celebrytka sprawdzi się w roli babci?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram/ Dagmara Kaźmierska

Facebook/ Dagmara Kaźmierska

Komentarze

Komentarze