Dagmara Kaźmierska trafiła do SZPITALA! Niestety to…

Dagmara Kaźmierska nie jest ostatnio w najlepszej formie. Królowa życia trafiła właśnie do szpitala. Co jej jest? Jak się czuje? Czy może ją ktoś odwiedzać?

Niestety to…

Jej pobyt w szpitalu ma niestety związek z nawrotem problemów po kontuzji, której doznała ona w wypadku samochodowym, do którego doszło w maju ubiegłego roku.

„O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie” – mówiła wtedy Kaźmierska.

Gwiazdka ma za sobą kilka operacji i niestety nadal nie odzyskała pełnej sprawności. Wciąż porusza się o kulach i jest poddawana rehabilitacji. Dagmara zdradziła na swoim Instagramie, że właśnie przeszła kolejną operację.

„Czas i zdrowie, to dwa cenne skarby, których nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią. Dziękuję Mojemu Doktorowi, który w tym trudnym czasie jest dla mnie i innych pacjentów. Prawa noga wczoraj zoperowana (…) Kochają Pana nie tylko pacjenci, ale i personel. Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem” – pisze Dagmara.

Czytaj też: SZOK! Dagmara Kaźmierska była UZALEŻNIONA od…

szpitala
IG

Podziękowania dla lekarza

Celebrytka podziękowała lekarzowi za udany zabieg i ogromne wsparcie. Jak sama przyznaje, doktor „dał jej drugie życie” i nadzieję, że znowu będzie chodzić.

„Po… Oboje zmęczeni. A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia 🙈On naprawdę ma mnie dość! Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE” – napisała pod wspólnym zdjęciem z lekarzem.

Pozostaje nam życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

szpitala
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze