Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” wyjechała na KONIEC ŚWIATA! Nie wróci do Polski?

Dagmara Kazimierska, to 46-letnia celebrytka znana przede wszystkim z szokującego programu „Królowe życia”. Dagmara jest jedną z najbarwniejszych postaci w tej produkcji. Nie ukrywa, że lubi wystawne życie, co ostatnio potwierdziła.

Dagmara to bardzo ciekawa, a zarazem szokująca postać. Nie ukrywa swojego wcześniejszego przestępczego życia, a obecnie otacza się luksusami. O jej stylu życia oraz otaczających ją ludziach można dowiedzieć się z programu na TTV, ale nie tylko bowiem gwiazda szklanego ekranu skutecznie promuje siebie na Instagramie. Odbywa także podróże: jedną z nich do Maroka mogliśmy śledzić również za pośrednictwem wspomnianej stacji w produkcji „Made in Maroko”. Ostatnio Kazimierska wybrała się nie do Maroka, a do Egiptu.

Dowiedzieliśmy się o tym dzięki udostępnionemu filmikowi z Hurgady. Nagranie wzbudziło niepokój fanów, którzy obawiają się, że celebrytka może opuścić Polskę i na stałe zamieszkać w miejscu o cieplejszym klimacie niż nasz. Dagmara również daje powody do zmartwień, bowiem jej wypowiedzi sugerują, że Egipt jest dla niej miejscem, w którym na pewno by się odnalazła. Dodała również, że mieszkająca tam przyjaciółka gorąco namawia ją na przeprowadzkę, a nawet obiecała pomóc w kupnie domu. Tym razem jednak podroż wydaje się być upragnionym urlopem po ciężkiej pracy na planie „Królowych życia”. Zatem fani Dagmary i jej syna Conana mogą spać spokojnie.

My również mamy nadzieję, że Dagmara nie opuści naszego kraju, a więc nadal będziemy ją mogli oglądać na TTV. W naszej opinii jest ona jedną z najciekawszych postaci programu, ale też całego polskiego show biznesu. My  puszczamy w niepamięć jej wcześniejsze życie i podziwiamy obecny dystans do siebie i ogromne poczucie humoru.

Źródło: Instagram, Dagmara Kazimierska

Źródło: https:// www .instagram.com/p/CDWwoaJh9bE/

Komentarze

Komentarze