Dagmara z „Królowych życia” ma KRÓTKIE i CIEMNE włosy! Fani nie wierzą własnym oczom!

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka kojarzona dotąd z blond czupryną, zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Czy do twarzy jej w krótkich i ciemnych włosach? Oceńcie sami!

Blond Królowa

Dagmara Kaźmierska  przyzwyczaiła fanów do swojego stałego wizerunku. Celebrytka na co dzień wybiera mocny makijaż i kojarzona jest z blond włosami. To jej znak rozpoznawczy. Jednak na potrzeby filmiku, który opublikowała w swoich mediach społecznościowych, zmieniał zupełnie wizerunek.

Facebook/Dagmara Kaźmierska

Krótka czupryna

Celebrytka pokazała się w zupełnie nowym wizerunku w filmiku z cyklu Ja, moja garderoba i Goście. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w roli kapitan Brygidy Kołątaj. Z tej okazji zaprezentowała krótką, ciemną fryzurę i zupełnie nowy wizerunek. Filmik powstał we współpracy z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem. Efekty współpracy możecie zobaczyć tutaj:

Instagram/queen_of_life_77

Chwilowa metamorfoza

Na szczęście okazało się, że zmiana wizerunku celebrytki jest tylko chwilowa. Dagmara Kaźmierska na potrzeby nagrania założyła krótką, ciemną perukę. W opisie do załączone filmiku, celebrytka napisała:

Kochani ❣️JA , MOJA GARDEROBA I GOŚCIE w dzisiejszej odsłonie otworzy Wam oczy na przekręty wielkich mocarstw i na to jak niektórzy NASI WIELCY RODACY zostali wymazani z kart historii 🥲Tak . Tak Kochani 🤷‍♀️Wielu z Nas zostało ogromnie skrzywdzonych …

Jak podoba Wam się Dagmara Kaźmierska w takim wydaniu? Lepiej jej w blond czy w ciemnych włosach?

Źródło: Instagram/Dagmara Kaźmierska

Zdjęcia: Facebook/Dagmara Kaźmierska

Wideo: Instagram/queen_of_life_77

Komentarze

Komentarze