Dali bliźniakom IMIONA NA CZEŚĆ KORONAWIRUSA! Sfiksowali?

Pandemia koronawirusa trwa. Pracujemy, uczymy się zdalnie, kobiety rodzą dzieci. Matka bliźniaków postanowiła upamiętnić czas, w którym przyszły na świat.

Koronawirus zbiera żniwo w postaci chorych i umierających ludzi już w ponad 100 krajach na świecie. Pandemia ma wpływ też na przyszłe pokolenia.

Coraz częściej słyszymy, że świeżo upieczeni rodzice nazywają swoje dzieci na cześć COVID-19. Pandemia koronawirusa staje dla nich inspiracją do nazwania dziecka.

Podobnie postąpiła para z Indii. Kobieta i mężczyzna zostali rodzicami bliźniąt. Postanowili, że każde z nich otrzyma imię, które nawiązuje do pandemii.

Zobacz: Rodzice NAJEDLI SIĘ SZALEJU. Oto NAJGŁUPSZE imiona, które chcieli nadać dzieciom

Chłopiec i dziewczynka będą nazywać się Covid i Corona. Urodzili się 27 marca 2020 roku w szpitalu im. dr. BR Ambedkara.

Para wybrała takie imiona nie tylko przez wzgląd na okoliczności przyjścia dzieci na świat. Zdecydowali się na nie pod wpływem impulsu, ponieważ poród był trudny. Chcieli więc, aby dzień narodzin bliźniaków był niezapomniany. Cieszą się, że dzieci są zdrowe, mimo narodzin w czasie pandemii.

Imiona, Covid i Corona, mają symbolizować siłę i walkę ich dzieci o przetrwanie.

Co sądzicie o wyborze rodziców?

pandemia koronawirusa
Twitter

Zobacz też: Nazwali córkę NA CZEŚĆ KORONAWIRUSA! Zdurnieli do reszty?

Źródło: Twitter
Źródło zdjęć: pixabay.com, Twitter

Komentarze

Komentarze