DAMSKI BOKSER zmaltretował TWARZ swojej DZIEWCZYNY! Zobacz FILM

22-letnia Melissa Gentz podzieliła się z internautami serią zdjęć, które obrazują jak dotkliwie została pobita w ostatnim czasie. Na zdjęciach dostrzec można jej podbite oczy, wyrwane włosy. Jakiś czas później opublikowała również film, na którym opowiedziała o całym zajściu.

Jak dowiadujemy się z informacji podawanych przez Melissę, sprawcą pobicia jest jej chłopak Erick Bretz- mistrz motocrossu, syn miliarderów. Mężczyzna wszystkiemu zaprzecza, a nawet grozi, że wniesie pozew do sądu.

Z relacji kobiety wynika, że jej chłopak przyjął w dniu zdarzenia silne leki na bezsenność. Niedługo później spożywał dużą ilość alkoholu. Przyczyną wszczęcia awantury miało być wrzucenie przez Melissę zdjęcia Ericka, na którym widać go bez koszulki. W pewnym momencie mężczyzna wpadł w szał i zaczął okładać kobietę. Melissa zdołała uciec do łazienki, jednak Erick wyważył drzwi. Kontynuował tortury kopiąc dziewczynę w twarz i wyrywając jej włosy.

Kiedy kobiecie udało się uciec, napotkała dozorcę. To właśnie on poinformował służby o całym zajściu. Erick został zatrzymany, jednak niedługo później wyszedł z aresztu, ponieważ rodzina wpłaciła kaucję. Rodzina miliarderów zaprzecza wszystkiemu, a wręcz grozi, że wytoczy proces przeciwko Melissie. Dziewczyna przyznała, że Erick niejednokrotnie znęcął się nad nią psychicznie, stosując obraźliwe epitety w jej kierunku.

Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o tym co ją spotkała w telewizji publicznej. Chciała nagłośnić problem przemocy fizycznej, o której tyle się słyszy.

https://www.youtube.com/watch?v=QHPyzpDeZTA

Zobacz też: Tragedia MATKI. Ulbione zabawki DZIECI ZABRAŁY ZE SOBĄ DO GROBU

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: Instagram Melissy Gentz

Komentarze

Komentarze