David i Victoria Beckhamowie ZOSTANĄ DZIADKAMI? Wszyscy gratulują CIĄŻY!

Romeo Beckham zamieścił zdjęcie ze swoją dziewczyną, która pokazuje brzuszek. Zdjęcie wywołało falę domysłów. Wszyscy zastanawiają się, czy chłopak zostanie ojcem, a jego sławni rodzice dziadkami. Czy rodzina Beckhamów się powiększy?

Zakochana para

Romeo Beckham spotyka się z Mią Regan od blisko dwóch lat. Poznali się na jednym z pokazów kolekcji ubrań, które zaprojektowała Victoria Beckham. Mia Regan zdawała z tego wydarzenia relację na Instagramie. Od tego czasu, para chwali się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Mia i Romeo zamieszczają wiele wspólnych zdjęć. Ostatnio jedno z nich wywołało falę domysłów i spekulacji.

Romeo będzie ojcem?

Romeo Beckham niedawno obchodził swoje osiemnaste urodziny. Chłopakowi  zawsze towarzyszy jego ukochana Mia. Dziewczyna spędza dużo czasu z rodziną Beckham’ów w ich ogromnej posiadłości. Zakochany Romeo zamieścił zdjęcia, na którym przytula Mię. Dziewczyna na fotografii ma wyeksponowany brzuch. I właśnie to wywołało falę komentarzy. Czy Romeo będzie ojcem?

Źródło: www.instagram.com/p/CO90JEwj7zn/

Życzliwe komentarze

Internauci od razu zareagowali na zdjęcie z odsłoniętym brzuchem. Pisali i pytali:

Czy chcielibyście coś ogłosić?

Czy Mia jest w ciąży?

Gratulacje Romeo. Widzę, że Mia jest w ciąży!

Czy będziecie mieli dziecko?

Na razie jednak zakochani milczą. Co na to sławna mama, Victoria Beckham? Czy wspólnie z mężem jest już gotowa na wnuka? Czy Beckhamowie byliby dobrymi dziadkami?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze