Demi Lovato opublikowała SZOKUJĄCE zdjęcie! Fani oniemieli!

Ostatnie lata nie były łatwe dla Demi Lovato. Gwiazda na szczęście wychodzi już na prostą…

Uzależnienie i próba samobójcza

Ostatnie lata były przełomowe w życiu Demi Lovato. Niestety, w niezbyt pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwiazda nie tylko popadła w uzależnienie od alkoholu i narkotyków, ale też próbowała targnąć się na swoje życie zażywając śmiertelną kombinację leków. Po nieudolnej próbie samobójczej piosenkarka trafiła do ośrodka odwykowego, w którym spędziła 3 miesiące.

Zaczęła wychodzić na prostą

Ostatnio Demi zaczęła na szczęście wychodzić na prostą. Nie tylko porzuciła nałogi i sporo schudła, ale też zaczęła się spotykać z chłopakiem – modelem Austinem Wilsonem. Demi wygląda, jakby była w nim zakochana po uszy, ale czy do tego stopnia, że postanowiła zajść z nim w ciążę?

Ciążowy brzuszek

Lovato wstawiła właśnie na swojego Instagrama zdjęcie, które bardzo poruszyło jej fanów. Piosenkarka ma na nim granatową sukienkę w jasne kropki i trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Cały świat jest w szoku i zastanawia się, czy 27-latka jest w swojej pierwszej ciąży?

Zagadka rozwiązana

Demi podpisała fotkę i wyjaśniła całą sytuację fanom.

„Prawdziwy, czy sztuczny?” – podpisała zdjęcie.

Gwiazdka dodała także hashtagi, które wskazują na to, że będzie wkrótce grała w serialu „Will and Grace”, a więc brzuszek to tylko charakteryzacja do roli.

Jak wam się podoba Demi z ciążowym brzuszkiem? Pasuje jej?

Czytaj też: Joanna Krupa POKAZAŁA BRZUCH po porodzie! WYGLĄDA…

zdjęcie
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze