Disney wypuścił EKOLOGICZNĄ linię zabawek dla dzieci!

Disney wypuścił linię zabawek dla dzieci, które są ekologiczne. Najlepsze w nich jest to, że nie zawierają sztucznych związków chemicznych i można je myć w zmywarce!

Nawiązał współpracę z Green Toys Inc.

Disney nawiązał współpracę z Green Toys Inc., aby zaoferować swoim fanom linię ekologicznych zabawek dla niemowląt! Według LaughingPlace, linia zawiera sporo zabawek, które nie tylko będą bawić nasze dziecko, ale też pomagać mu w nauce.

Jedną z nich jest Green Toys Disney Baby Exclusive – Minnie Mouse Stacker. To zabawka w pięknych kolorach różu i fioletu, która została wykonana z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu. Można ją myć w zmywarce, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio dbasz o zabawki swojego dziecka.

Zabawka ta nie zawiera BPA ani PVC. Co więcej, nie ma zewnętrznych farb ani powłok, dzięki czemu maluch może bawić się nią w dowolny sposób. Poszczególne części tej zabawki można łatwo układać razem, zapewniając dziecku zabawę. Ze względu na brak BPA jest również świetną zabawką dla ząbkujących niemowląt.

zabawek
Disney

Czytaj też: Skandal w Disneyu! Wypuścił bajkę z BISEKSUALNĄ bohaterką!

Sortownik Disneya to świetne narzędzie dla małych uczniów, które nauczy ich wszystkiego o kształtach i dopasowaniu. Sam sortownik jest solidny i lekki. Ma eliptyczny kształt zamiast tradycyjnego kształtu kwadratu lub koła. Postaci na blokach to Kaczor Donald, Pluto, Myszka Miki i Myszka Minnie. Podobnie jak inne zabawki, nie zawiera BPA i można ją myć w zmywarce. Pomoże dziecku w rozwinięciu umiejętności motorycznych.

zabawek
Disney

Źródło: Babygaga.com

Zdjęcia: Disney, Pixabay

Komentarze

Komentarze