Dla poważnie chorej córki ogolił głowę. Filmik chwyta za serce

Riley Sylvaria z Bristolu w Rhode Island ma 6 lat. Zaczęła łysieć, gdy skończyła 15 miesięcy. Na znak solidarności z córką, która straciła włosy na głowie na skutek choroby immunologicznej, jej tata, Dave, zdecydował się ogolić głowę. Film, na którym to robi, chwyta za serce.

Pewnego dnia w trakcie zabawy z mamą o imieniu Chelsea chora dziewczynka przyznała, że nie kocha samej siebie. Powodem był brak włosów i to, że różni się od rówieśników. Kobieta opowiedziała o rozmowie z córką swojemu mężowi, Dave’owi. Mężczyzna postanowił zareagować natychmiast.

– Kochana, wiesz, że rodzice cię kochają najbardziej na świecie? Jesteś wyjątkową dziewczynką, a włosy są nieważne — oto słowa, które skierował do córki.

Jednak Riley nie była przekonana, dlatego Dave postanowił podjąć radykalne środki. Rozmowę i to, co wydarzyło się później, nagrała matka dziewczynki, a następnie opublikowała wideo w swoich mediach społecznościowych.

Gepostet von Chelsea Sylvaria am Montag, 4. Dezember 2017

Mężczyzna chciał przekonać córkę, że najważniejsze jest to, co ma w środku, dlatego zapytał ją o to, czy chce, aby ogolił głowę. Riley przytaknęła. Kiedy mężczyzna (z pomocą dziewczynki) skończył usuwać włosy, zobaczył uśmiech na jej twarzy.

Gest Dave’a sprawił, że wiele innych osób zdecydowało się wesprzeć Riley w walce z chorobą poprzez zgolenie włosów na głowie. Choć reakcje internautów wzruszyły mężczyznę, to największą radość przyniósł mu fakt, że na twarz córki powrócił uśmiech.

Z kolei Chelsea przyznała, że po tym, co mąż zrobił dla ich córki, na nowo się w nim zakochała.

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: Facebook / @Chelsea Sylvaria

Komentarze

Komentarze