Dlaczego „Mariolka” opuściła kabaret paranienormalni?

Po więcej niż dekadzie współpracy Igor Kwiatkowski jakiś czas temu opuścił kabaret Paranienormalni. Ani on sam, ani pozostali współtwórcy Paranienormalnych, nie donieśli mediom o konflikcie, który miałby być wynikiem zaistniałej sytuacji. Kwiatkowski bardziej skłaniał się ku powodom takim jak samorealizacja. Chciał, jak twierdził, spróbować wcielić się w zupełnie inne role niż te dotychczasowe. Być może próby stworzenia postaci równie barwnej jak Mariolka-krejzolka, będą wynikiem równie wielkiej popularności.
„Ostatnio jak uciekałam przed psami, to tak spieprzałam, że mi foto-radar zdjęcie zrobił!”.
Skecze z udziałem legendarnej Mariolki, były uważane przez wielu za wcielenie idealne. Z pewnością, nie można odmówić Kwiatkowskiemu braw za niejeden wypowiedziany podczas odgrywania swej roli dowcip. A jak wyglądają losy Igora obecnie? Czy pracując solo spełnienia się równie dobrze? Okazuje się, że nie narzeka on na brak występów i pomysłów na nowe skecze! Komik przyznaje jednak, że poniekąd zrezygnował z tego co kochał na rzecz nowych możliwości.
Artysta z wieloma duszami
Kwiatkowski od młodych lat marzył o karierze aktora, lub muzyka. Do dziś, trzyma dwie sroki za ogon.  Najpierw, próbował swoich sił jako muzyk, grał w zespole na perkusji, był również twórcą tekstów piosenek. Nieco poźniej kiedy był starszy, zainteresował się humorem na scenie, śledząc występy najlepszych artystów kabaretowych. Dzięki temu zaczął odkrywać w sobie talent aktorski i talent komika. Połączył oba pragnienia między innymi współtworząc kabaret Paranienormalni. Odgrywane przez niego role, Mariolka, czy Kryspin, szybko zyskały ogromna popularność.
A jak radzą sobie Paranienormalni?
Igor Kwiatkowski w Paranienormalnych był jedną ze szczególnie barwnych i wyrazistych postaci. Kabaret powstał w 2004 r. w Jeleniej Górze dzięki współpracy Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motyki. W 2008 r. dołączył do nich Michał Paszczyk. Pod koniec 2017 kabaret poinformował o planowanym odejściu z zespołu Igora Kwiatkowskiego.
Obecni Paranienormalni cieszą się równie dużą popularnością. Dalej biorą udział w największych festiwalach muzycznych oraz rozrywkowych. Zajmują się również współprowadzeniem ogólnopolskich widowisk np. Festiwal Piosenki w Opolu i tak dalej.

Komentarze

Komentarze