Doda NIE CHCE mieć dzieci z dwóch WAŻNYCH powodów. SZCZERE wyznanie

Dorota Rabczewska ma 34 lata i kilka nieudanych związków na koncie. Była związana m.in. z Radosławem Majdanem, Adamem Darskim i Emilem Haidarem. Z żadnym z nich nie ułożyła sobie życia. To wpłynęło m.in. na jej podejście do macierzyństwa.

Doda nie chce mieć dzieci. Dlaczego?

W rozmowie z przedstawicielem agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wyznała, że obawia się o trwałość i przyszłość ewentualnego związku:

Wolałabym nie rozstawać się później z kimś, kto będzie ojcem mojego dziecka, tylko stworzyć pełną, fajną rodzinę. Dlatego między innymi decyduję się tego dziecka nie mieć, ponieważ to jest dla mnie najważniejsze, żeby mieć pewność drugiej osoby – powiedziała.

Okazuje się więc, że Rabczewska w obawie przed tym, że związek się zakończy, nie decyduje się na dziecko.

Ten sam temat został poruszony przez redaktora Plejady. W rozmowie podczas Pożegnania lata z Plejadą Doda powiedziała, że nie widzi siebie w roli matki:

Wiele osób chciałoby mnie zobaczyć już w roli matki. Ja cały czas, konsekwentnie, mówię, że to nie jest rola dla mnie. Podejmuję się tylko tych ról, które dobrze i z pełnym zaangażowaniem, a przede wszystkim odpowiedzialnie mogłabym spełnić – powiedziała wokalistka.

Co sądzicie o podejściu Dody do macierzyństwa?

Zobacz też: Wzięła udział w konkursie MISS Z DZIECKIEM. Internauci GROŻĄ JEJ ŚMIERCIĄ

Źródło: Plejada, RMF
Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze