DODA JEST ZASTRASZANA??? Pokazała przerażającą wiadomość! Zobacz, jaka była treść

DODA (DOROTA RABCZEWSKA) TO NIEWĄTPLIWIE NAJBARDZIEJ CHARYZMATYCZNA I NIETUZINKOWA WOKALISTKA W POLSCE. SWOJĄ KARIERĘ MUZYCZNĄ ROZPOCZĘŁA WYSTĘPUJĄC W MUSICALACH TEATRU BUFFO.

Wczoraj Doda pokazała swoim fanom przerażającą wiadomość, którą dostała od jednego z Internautów. Czy znana polska wokalistka jest zastraszana?

Okazuje się, że Doda znalazła w swojej skrzynce pocztowej wiadomość, która bez wątpienia brzmi jak pogróżki. Teraz postanowiła nagłośnić tę sprawę.

Zarżnę cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie –tak brzmiała treść maila, który przyszedł do Rabczewskiej 5 maja bieżącego roku.

Co na to Doda? Przyznała, że sprawa już została zgłoszona na policję, a funkcjonariusze starają się namierzyć osobę, która wysłała przerażającą wiadomość.

Tak się kończy szczucie w necie‼️brawo @pudelek_pl 👏🏻👏🏻👏🏻 do zobaczenia w piątek na koncercie.Policja już cię namierza kucharzu 🙄 – napisała w swoim wpisie na Instagramie Doda.

Sprawa nagłośniona przez artystkę przeraziła jej fanów, ponieważ właśnie na scenie został zamordowany nożem prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, podczas Wielkiego Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: DODA zaskakuje! Na Święta Wielkanocne POJECHAŁA do…

Komentarze

Komentarze