Doda opuszcza Polskę! Musi RATOWAĆ ZDROWIE!

Doda postanowiła, że wyprowadzi się z kraju. Ostatnio wiele przeszła i cierpi na tym jej zdrowie. W kiepskim stanie jest kręgosłup i psychika piosenkarki.

Zbyt wiele na głowie

Doda ma za sobą promocję filmu ” Dziewczyny z Dubaju”. W związku z nią przeszła wiele trudnych chwil. Skandale wybuchały jeden za drugim. Wiele przykrości też dostarczył jej mąż- Emil Stępień. Piosenkarka ma już zwyczajnie wszystkiego dość. Cały hejt związany z filmem i jej mężem, skupił się na Dodzie. Teraz przyszła pora na odpoczynek i smutną refleksję. Doda powiedziała w rozmowie z Super Expressem:

Jeśli chodzi o moją przeprowadzkę to jest to w sferze pragnień i celów. I wierzę, że to się spełni.

Facebook/Doda

Zdrowie przede wszystkim

Doda chciałaby zmienić klimat i wyprowadzić się na trochę z Polski, bo ma bardzo ważny powód. Chodzi o zdrowie piosenkarki. A to niestety szwankuje. Doda źle znosi aktualną pogodę, jest przytłoczona i smutna. Do tego doskwierają jej problemy z kręgosłupem. Piosenkarka powiedziała:

Każdy, kto ma schorzenia takie jak ja, wie, że pogoda, jaką mamy teraz, to najgorszy okres w roku ze względu na dyskomfort i bóle reumatyczne. I to nie jest miłe.

Dalej Doda wyjaśniała:

Wysoka temperatura, słońce, które rozgrzewa kości to coś ratującego i uśmierzającego ewentualny ból.

Dodzie życzymy powrotu do zdrowia. Ono jest przecież najważniejsze!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram/ Doda

Facebook/ Doda

 

Komentarze

Komentarze