Doda ROZWODZI SIĘ z mężem! Jest oficjalny komentarz!

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem. Para od trzech lat jest małżeństwem. Teraz ich związek powoli przechodzi do historii. Piosenkarka wyjaśnia powody rozwodu.

Spekulacje i małżeństwo

Od jakiegoś czasu na salonach mówiło się o tym, że Doda i jej mąż, Emil Stępień przeżywają kryzys. Również fani piosenkarki domyślali się, że w jej małżeństwie z producentem filmowym, nie dzieje się najlepiej. Teraz plotki potwierdza sama Dorota Rabczewska. Piosenkarka zamieściła znaczący wpis w swoich mediach społecznościowych.

Oświadczenie Dody

Dorota Rabczewska napisała na swoim Instagramie:

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną.

instagram.com/p/CP52JFOhmMV/

Bez zmiany planów

Jednocześnie piosenkarka zapewniła, że rozwód nie wpłynie na plany związane z premierą filmu, którego Doda jest producentką. Dorota Rabczewska w swoich mediach społecznościowych przekonywała:

Premiera Dziewczyn z Dubaju, z angielską wersją Girls to buy jesienią tego roku. Moje prywatne decyzje nie są promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuje się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowieada mój mąż Emil Stępień.

Trzy wspólne lata

Para wzięła ślub trzy lata temu w miasteczku Marbella w słonecznej Hiszpanii. Doda wówczas publikowała wpisy o tym, jak bardzo jest szczęśliwa i zakochana w Emilu Stępniu. Zapewniała , że ich związek oparty jest na szacunku, przyjaźni, lojalności i zaufaniu. Jednak jakiś czas później zaczęło się mówić o kryzysie w małżeństwie celebrytów. Ponoć przyczyną były problemy finansowe i prawne, które są związane ze spółką producencką pary.

Facebook/Doda

 

Źródło: Instagram/Dorota Rabczewska

Zdjęcia: Instagram/Dorota Rabczewska, Facebook/Doda

Komentarze

Komentarze