Dodaj CUKIER DO SZAMPONU i umyj włosy. Błyskawiczny efekt ZACHWYCA

W trosce o atrakcyjny wygląd nakładamy maseczki na twarz, peelingujemy ciało, jemy zdrowo i uprawiamy sport. Warto też zadbać o włosy. Wypróbuj prostą miksturę, która odmieni Twoje kosmyki.

Jak się okazuje, produkty spożywcze można wykorzystać nie tylko do przygotowywania posiłków w kuchni. Podobno sól dodana do szamponu przeciwdziała szybkiemu przetłuszczaniu się włosów, a co się stanie, jeśli do tego produktu do mycia kosmyków dodamy cukier?

Wiemy, że cukier ma niekorzystny wpływ na zdrowie – powoduje m.in. nadwagę. Ale, jak się okazuje, pozytywnie oddziałuje na włosy. Jest to też składnik peelingów do ciała i twarzy.

Warto dodać go do szamponu. Dzięki niemu włosy staną się wygładzone i bardziej lśniące. Skóra głowy będzie się delikatnie złuszczać. Usunięty zostanie martwy naskórek. Na dodatek mikstura zwalczy łupież, a także nawilży włosy, co jest nie bez znaczenia dla osób o suchych kosmykach.

Wystarczy jedna łyżeczka na butelkę produktu! Szampon z cukrem łatwo spłuczemy ciepłą wodą. Pamiętajmy, aby stosować mieszankę raz w tygodniu.

Zobacz też: Od prawie roku w ogóle NIE UŻYWA SZAMPONU! Tak WYGLĄDAJĄ JEJ WŁOSY

Źródło: WP
Źródło zdjęć: pixabay.com

Komentarze

Komentarze