Dom pełen dzieci. Proste sposoby na pozbycie się sterty prania. „Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem?”

Masz już dość sterty prania? Przejdźmy do rzeczy. Oto sposoby, które możesz wykorzystać!

https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/automat-pralniczy-czysty-czyszczenie-humor-2371/

Kup każdemu członkowi rodziny inny rodzaj skarpet

Szukanie skarpet w stogu siana, lub pytanie każdego z osobna; „Czyje to?”, może być męczące. Jeśli pod twoim dachem mieszka więcej osób niż Twój partner i dziecko, taktyka „dla każdego odrębny rodzaj” może okazać się niezwykle skuteczna. Ułatw sprawy nie tylko sobie, a też innym. Wszyscy będą zadowleni kiedy bielizna dotrze do właściciela.

Przestań składać ubrania, kup szafę

Bez wątpienia, jeśli już, nie jesteś jedyną osobą, która chce, aby jego dom był bardziej elegancki, luksusowy i szedł ramie w ramie z trendami mody. Chcesz starannie dobrać każdy szczegół. Porządek stał się niezwykle istotnym elementem elegancji, a liczba ubrań rośnie. Potrzebna jest idealna garderoba lub pojemna szafa, w której pomieści się większość Twoich ubrań. Szafa, do której można sięgnąć po każde ubranie, staje się standardem. Wielu zadaje sobie pytanie: „Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem?” Nie ma potrzeby z miejsca kupować nowych mebli. Wystarczy znaleźć przestrzeń na kilkupoziomową, pojemną szafę, gdzie zawisnąć mogą długie płaszcze i krótkie topy, lub spodenki. Dodatkowo zaoszczędzi nam to prasowania, a ubrania łatwo znaleźć.

Pranie to strata czasu

Więc nie trać ani chwili
Ta część prania, która zajmuje najwięcej czasu, to sortowanie. Spraw, aby czas temu poświęcony był spożytkowany pożytecznie. W trakcie tego dla wielu żmudnego zajęcia możesz załatwiać wiele różnych spraw równocześnie. Wykonanie telefonu w celu załatwienia spraw biurowych, lub uczenie się czegoś odsłuchując nagranie, mogą okazać się niezwykle inspirujące do pozbywania się sterty ubrań. Plotkowanie z przyjaciółką przez zwykłą, lub rozmowę wideo to kolejne sposoby na pokochania tego co od zawsze odkładamy na później, a nie wymaga nadmiernej logiki, a jedynie pracy rąk. Zajmij swój umysł czymś innym, a zanim się zorientujesz, ubrania zostaną złożone i gotowe do odłożenia.

Suszarka XXI wieku 

Osoby, które weszły w posiadanie suszarki elektrycznej, nie wyobrażają sobie życia bez niej. Ubrania wyschną na waszych oczach, a spora część z nich będzie o wiele mniej pomięta, dzięki czemu można uniknąć prasowania. W tym samym dniu, w którym pierzemy, wieczorem pranie jest już na półkach nawet jeśli była tego cała sterta.

Komentarze

Komentarze