Dziecko i Figura

Główna

Dominika Gwit OSTRO NA TEMAT KOBIET! „Dążą do czegoś, czego nigdy nie osiągną”

dominika gwit, Galerianki, ostro na temat kobiet

Aktorka Dominika Gwit-Dunaszewska znana jest widzom głównie ze swojej roli w filmie „Galerianki”. Ostatnio była ona gościem programu Dzień Dobry TVN. Wraz z innymi zaproszonymi osobami dyskutowała o tym, czy największym wrogiem kobiety jest druga kobieta.

Aktorka dość emocjonalnie podeszła do tematu. Stanowczo powiedziała co sądzi o kobietach, które dążą do rzeczy niemożliwych i próbują stać się kimś innym.

My żyjemy w bardzo trudnym świecie, który dąży do ideałów. Ideałów nie ma. Wielu kobietom wydaje się, że są. Chcą być takie, jak widzą na okładkach gazet inne kobiety. Chcą wyglądać tak, jak wyglądają przepiękne modelki na Instagramie. Chcą się tak samo ubierać, chcą wyglądać tak samo- powiedziała w pierwszych zdaniach aktorka, Dominika Gwit.

W kolejnych zdaniach zainsynuowała, że takie kobiety i tak nie osiągną swojego celu, ponieważ są zupełnie kimś innym. Podkreśliła również, że życie celebrytów jest bardzo absorbujące, a o ich nienaganny wygląd ciągle dbają wizażyści i styliści.

Dążą do czegoś, czego nigdy nie osiągną, bo nie są tymi osobami, to po pierwsze, po drugie, żeby ktoś mógł wystąpić na okładce czasopisma, spędza długie godziny z mejkapistką, fryzjerką i z photoshopem często też. Wraca do domu i już tak nie wygląda. Ubiera się w dres, zmywa makijaż i jest normalną kobietą- stwierdziła stanowczo.

Na koniec dodała, że wiele pań nie zdaje sobie sprawy z tego, jak naprawdę wygląda życie sławnych osób.

Wiele kobiet tego nie wie, nie chce dopuszczać do siebie tych informacji i chce oglądać piękny świat. W momencie, w którym ktoś wychodzi tak jak ja i mówi: „Nie, nieprawda. Nie musisz taka być. Bądź sobą i kochaj siebie i swoje życie, myśl o tym, co jest dla ciebie najważniejsze, bo te światła zgasną i w tym domu będę miała to, co jest sensem mojego życia”- powiedziała w swoim długim wywodzie aktorka.

Zgadzacie się z jej opinią na ten temat? Koniecznie podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Źródło: „PIEPRZY farmazony”, mąż „TUCZY JĄ jak maciorę”. Antyfanka Gwit KIPI NIENAWIŚCIĄ

Źródło: Dzień dobry TVN

Źródło zdjęcia: Instagram

  
Wyżej