Dominika Kulczyk po raz PIERWSZY pokazała dzieci! Pociechy miliarderki zrobiły ogromne wrażenie na internautach!

Dominika Kulczyk nigdy wcześniej nie zamieszczała takich fotografii. Miliarderka pokazała zdjęcia z córką, Weroniką Karlą Konstancją i z synem, Jeremim Sebastianem. Jak się razem prezentują?

Rodzinne zdjęcia

Dominika Kulczyk sferę prywatną zachowuje zwykle dla siebie. Rzadko dzieli się zdjęciami rodziny, czy opisuje chwile ze wspólnego życia. Je media społecznościowe ukazują sferę zawodową miliarderki. Jednak tym razem, Dominika Kulczyk zrobiła wyjątek. Zamieściła czarno-białe zdjęcia z córką i z synem. Fotografie opatrzyła komentarzem:

Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata.

instagram.com/p/CPWeYePMioh/
instagram.com/p/CPWeOAbMzJ7/

Mąż jak z bajki

Dominika Kulczyk wyszła za mąż w wieku 24 lat. Jej mężem został książę Jan Lubomirski-Lanckoroński. Wystawny ślub odbył się w Wenecji.  Owocem ich związku jest właśnie 12-letnia córka Karla i 16-letni syn Jeremi Sebastian. Małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu. Kulczyk i Lubomirski-Lanckoroński rozwiedli się osiem lat temu. Udało im się uniknąć publicznego prania brudów.

Miliarderka o swoich dzieciach

Kilka lat temu z rozmowie z Vivą, Dominika Kulczyk tak mówiła o swoich pociechach:

Wszystko, co się wydarzyło ma głęboki sens. Nasze dzieci miały przyjść na świat, miały mieć właśnie tę mamę i tego tatę. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy, że one sobie nas wybrały. I to się nie zmieni. Zawsze będziemy ich rodzicami.

Dominika Kulczyk w wywiadzie z Vivą, wyjaśniała:

Zawsze będą miały naszą miłość. Myślę, że to właśnie jest szacunek do drugiej osoby. Pozwolić jej odejść. Pozwolić jej i sobie być szczerym.

Jak Wam się podobają zdjęcia Dominiki Kulczyk z dziećmi? Pociechy są podobne do swojej mamy?

Źródło: Instagram/Dominika Kulczyk

Zdjęcia: Instagram/Dominika Kulczyk

 

Komentarze

Komentarze