Dominika Tajner wreszcie WYZNAŁA, DLACZEGO ROZWODZI SIĘ Z WIŚNIEWSKIM!

Kilka miesięcy temu do mediów trafiła szokująca informacja o tym, że w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie najlepiej się dzieje, czego konsekwencją miał być rozwód pary. W jednym z ostatnich wywiadów Dominika Tajner wyznała, dlaczego rozwodzi się z Wiśniewskim. 

Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić energię na kłótnie. (…) Wiem, że teraz muszę zamknąć pewne rozdziały. Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca – przyznała w trakcie rozmowy z dziennikarzami „Flesza” czwarta żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Wiśniewska.

Jaki był powód rozstania pary? Okazuje się, że Dominika była posądzana o liczne zdrady, które były wyłącznie urojeniem partnera.

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – przyznała szczerze była partnerka Wiśniewskiego.

No cóż, mamy nadzieję, że relacje między panią Tajner, a Wiśniewskim nie zmienią się i nadal pozostaną szanującymi się przyjaciółmi 🙂

Źródło: Flesz

Zobacz też: Wpadka BOHOSIEWICZ! Pokazała zdjęcie MĘŻA, ale chyba ZAPOMNIAŁA o tym SZCZEGÓLE! (foto)

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze

Komentarze