Donald Trump BOI SIĘ o swoje życie! „Czy skończę, jak…?”

Pisaliśmy, że prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump i jego żona Melania uzyskali pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Warto dodać, że lider USA wielokrotnie lekceważył wskazówki ekspertów dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby.

Donald i Melania mają COVID-19

Donald i Melania Trumpowie zachorowali na COVID-19. Wiele osób martwi się o stan zdrowia prezydenta USA. Mając 74 lata i będąc otyłym, Trump jest w grupie największego ryzyka poważnych powikłań choroby, która zabiła ponad 200 tysięcy Amerykanów i ponad milion ludzi na całym świecie.

„Dziś wieczorem Melania i ja uzyskaliśmy pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Natychmiast rozpoczęliśmy proces kwarantanny i powrotu do zdrowia. RAZEM przez to przejdziemy!” – Trump napisał na Twitterze.

Później Pierwsza Dama dodała, że ona i jej mąż „czują się dobrze”.

Czytaj też: Jedni tracą, inni się BOGACĄ! Ile zarobił na koronawirusie Donald Trump?

Jaka była pierwsza reakcja Trumpa?

Kiedy prezydent USA Donald Trump dowiedział się, że jest chory, wpadł w panikę i zaczął obawiać się o swoje życie. Gabriel Sherman, dziennikarz Vanity Fair, napisał o tym na Twitterze, powołując się na źródła bliskie Partii Republikańskiej.

„Czy skończę jak Stanley Chera? Czy tak będzie?” – miał powiedzieć Trump.

Stanley Chera z Nowego Jorku był amerykańskim deweloperem i założycielem Crown Acquisitions. Zmarł w kwietniu tego roku z powodu komplikacji wywołanych przez COVID-19.

Dziennikarz powiedział również, że stan Trumpa, według jego źródeł, jest znacznie gorszy niż według oficjalnych doniesień.

Amerykański lider ogłosił 2 października, że otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Dodał, że u jego żony Melanii Trump również zdiagnozowano chorobę. Prezydent obiecał natychmiastowe rozpoczęcie leczenia i kwarantanny.

Źródło: BBC

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze