Dorota Gardias jest SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANA?! Kim jest jej NOWY PARTNER?!

Dorota Gardias ma za sobą trudny rok. Wiadomość o nowotworze piersi i operacja, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Teraz dla gwiazdy TVN zaczyna się lepszy czas. Czy Dorota Gardias odnalazła szczęście?

Problemy ze zdrowiem

W ubiegłym roku Dorota Gardias zmagała się z problemami zdrowotnymi. Dziennikarka miała guza piersi i przygotowywała się do operacji. Dodatkowo pojawiły się informacje, że gwiazda TVN zamieszana jest w aferę dotyczącą fałszywych faktur. Jednak nowy rok będzie chyba dla Doroty Gardias dużo bardziej szczęśliwy.

Nowa miłość

Okazuje się, że gwiazda TVN jest szczęśliwie zakochana. Jej nowym partnerem jest Dariusz Pachut. To wielbiciel sportów ekstremalnych, który na krok nie odstępuje prezenterki pogody. Widać, że partner dodaje kobiecie skrzydeł i otuchy. Jest dla niej prawdziwym wsparciem po bardzo trudnym roku. Dziennikarka oficjalnie nie potwierdziła swojego nowego związku, ale śledząc jej media społecznościowe, można się domyślać, że jej serce jest zajęte. Zarówno Dorota Gardias, jak i Dariusz Pachut mają zdjęcia robione w tych samych miejscach. Widać, że odwiedzają te same piękne miejsca. Pojawia się podobne zdjęcia z Rzymu, czy ze stoku narciarskiego. To chyba nie przypadek? Jak sądzicie?

Instagram/ Dariusz Pachut
Instagram/ Dorota Gardias

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram/ Dorota Gardias

Instagram/ Dariusz Pachut

Komentarze

Komentarze