Dorota Gardias o swojej chorobie! „Niestety, od blisko 2 tygodni…”

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o złym stanie zdrowia Doroty Gardias. Prezenterka zaraziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Jak się dziś czuje gwiazda?

Dorota Gardias ma koronawirusa

Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i była zmuszona położyć się do szpitala. Mimo iż na początku stan zdrowia prezenterki określano jako ciężki i miała ona problemy z oddychaniem, sytuacja na szczęście jest już opanowana.

Dorota napisała na swoim Instagramie jak się obecnie czuje.

„Niestety, od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID … cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża… jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze (…)” – czytamy w poście opublikowanym przez prezenterkę na Instagramie.

Czytaj też: Dorota Gardias wstawiła zdjęcie NÓG! „Ale jesteś chuda!” – piszą fani

chorobie
IG

Jak się zaraziła koronawirusem?

Przyjaciółka gwiazdy wyznała, że Dorota zaraziła się COVIDEM od swojej pociechy – Hani.

„W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła COVID-19 swoją mamę. Dorota leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle” – ujawniła kilka dni temu „Super Expressowi” przyjaciółka gwiazdy.

Pozostaje nam życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze