Dorota Rabczewska szczerze o sobie! Te informacje Cię zszokują.

Późnym wieczorem w czwartek Dorota Rabczewska, znana jako Doda pokazała się  fanom w relacji na żywo na swoim Instagramie. Opowiadała o zaskakujących faktach o sobie. Te z kolei powiązała  ze swoim znakiem zodiaku.

Doda bowiem nie kryje, że jest zodiakalnym wodnikiem, a więc osobą cechującą  się niezależną osobowością,  nie lubiącą ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo. Jak czytamy: każda próba przytrzymania Wodnika w miejscu lub jakakolwiek forma ograniczania go, tylko sprowokuje do ucieczki. Wodnik to indywidualista, który pragnie się realizować.

Artystka zwróciła uwagę na jeszcze jedną cechę charakterystyczną wodnika,  a mianowicie na to, że jest inny niż wszyscy i uparcie kroczy własną droga, często przez to odbiega od sztampowych zachowań. Od tego właśnie zaczęła swój monolog. Po tym stwierdzeniu pojawiły się przykłady potwierdzające, to że nie lubi rzeczy, które są na ogół przez wszystkich lubiane.

Wymieniła wiele takich nietuzinkowych rzeczy. Spośród nich znalazło się też danie, za którym artystka nie przepada. Poprosiła nawet ona swoich obserwujących o zgadnięcie o co może chodzić, nikt jednak nie udzielił odpowiedzi. Bowiem, żadna osoba nie wpadła na to, iż Doda może nie lubić… pierogów.

Doda zaskoczyła też czymś innym. Mianowicie stwierdziła, że nie lubi spać z kimś w łóżku. Po prostu czuje się wtedy niewyspana i zmęczona. Podczas snu potrzebuje swojego miejsca. Po tym wyznaniu ze strony fanów pojawiło się pytanie co na to mąż Dody.

Na koniec pragniemy wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy, której się nie spodziewaliśmy po celebrytce. Piosenkarka bowiem przyznała, że nie przepada za bardzo głośnymi imprezami i wschodami słońca, którym wtóruje śpiew ptaków. Nam to trochę wydaje się dziwne, bowiem zawód, jaki wykonuje wręcz wymusza przebywanie w głośnych warunkach, a podczas porannych powrotów po koncertach nie uniknie się wschodów słońca.

Wyznania Dody są dla nas zaskakujące, z całą jednak pewnością udowodniła, że posiada cechy przypisywane do wodnika. A czy wy również zauważacie u siebie cechy typowe dla swoich znaków zodiaku? Dajcie znać!

Źródło: https:// www. instagram.com/dodaqueen/?hl=pl

Źródło: https:// www. instagram. com/dodaqueen/?hl=pl

 

Komentarze

Komentarze