„Dostałam w twarz za coś, co powiedziałam”. Te celebrytki były ofiarami PRZEMOCY DOMOWEJ

Przemoc domowa to ogromny problem społeczny, który dotyka nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Ofiary czują się poszkodowane, jednak bardzo często nie znajdują w sobie odwagi, by zgłosić występujący w rodzinie problem. Problem przemocy domowej występuje również w rodzinach celebryckich. Kobiety, o których opowiemy w dzisiejszym artykule postanowiły odejść od swoich oprawców i kontynuować życie w pojedynkę.

Anna Samusionek

Anna Samusionek toczyła ze swoim byłym mężem długą i bolesną walkę o córkę Andżelikę. Ponieważ wydarzenia były skrupulatnie monitorowane przez media, aktorka postanowiła ujawnić prawdę, dotyczącą jej byłego męża.

„Dostałam w twarz za coś, co powiedziałam. Krzysztof powiedział, że miał dwie możliwości, by wyjść z honorem: wyjść z pokoju albo dać mi w twarz. Wybrał to drugie. Mogę mieć do siebie pretensje o to, że w to weszłam” – powiedziała Anna Samusionek w telewizyjnym programie „Uwaga”.

Aktorka zdecydowała się założyć fundację „Razem lepiej”, której głównym celem jest pomoc ofiarom przemocy domowej.

Anna Samusionek, przemoc domowa, ofiara

Katarzyna Figura

Aktorka Katarzyna Figura również padła ofiarą przemocy domowej, ze strony swojego męża Kaia Scheonhalsa.

Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać. Przez tyle lat – mówi. Figura dodaje, że nie wie, jak jej mąż zareaguje po przeczytaniu tych słów. – Potwornie się boję, bo wiem, że jest zdolny do wszystkiego – powiedziała w jednym z wywiadów Katarzyna Figura.

Katarzyna Figura, przemoc domowa, ofiara

Rihanna

W 2009 roku doszło do przerażającego zdarzenia. Kiedy artystka Rihanna i jej partner Chris Brown podróżowali autem na rozdanie nagród Grammy, doszło między nimi do niebezpiecznego spięcia. Partner wokalistki dotkliwie ją pobił, uderzając jej głową o szybę samochodu. Kobieta miała liczne siniaki i obrażenia. Trafiła do szpitala w bardzo złym stanie.
Kilka lat później raper Chris Brown udzielił osobistego wywiadu, w którym wyjawił szczegóły pobicia.

„Uderzyłem ją i rozciąłem jej wargę, a kiedy to zobaczyłem, byłem w ciężkim szoku. Pomyślałem: o k***a, dlaczego jej to zrobiłem?! To nie jestem ja. Gdy napluła mi w twarz krwią, wkurzyłem się jeszcze bardziej i zaczęła się regularna walka w aucie. Często wracam myślami do tamtych chwil i myślę: Ej, bracie, to nie ja. To nie jestem ja! Do dziś tego nienawidzę, to będzie mnie nawiedzać już zawsze” – przyznaje Chris Brown, ówczesny partner Rihanny. Powodem dla którego doszło do kłótni między Chrisem, a Rihanną miała być zazdrość piosenkarki o inną wokalistkę- Leonę Lewis.

Rihanna, przemoc domowa, ofiara

Zobacz też: NIE REZYGNUJ ZE WSPÓŁŻYCIA po skończeniu 50-tki! Zobacz czym to grozi!

Źródło: Viva, Uwaga TVN

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze