Dziecko i Figura

Ciąża

Dotykanie BRZUCHA ciężarnej jak “łapanie facetów za KROCZE”? MOCNY WPIS

dotykanie brzucha ciężarnej

Bezdzietne kobiety są pytanie o to, kiedy zdecydują się na potomstwo. Matki jedynaków muszą odpowiadać na pytania o drugie dziecko. Ciężarne często bez zgody są dotykane po brzuchu. O tym, dlaczego każda z tych sytuacji jest niestosowna, napisała blogerka Elizabed.

Dlaczego nie wolno pytać bezdzietnych o dziecko?
Nie pytacie kobiety, która od lat pragnie dziecka, ale nie może go mieć? Jest po kolejnym in vitro, kolejnym nieudanym, po poronieniach, po terapiach, po największych tragediach jej życia? I zadając jej to pytanie, wbijacie jej kolejny raz nóż w plecy? – pisze Elisabed.

Dlaczego nie powinniśmy życzyć bezdzietnym potomstwa?
To tak jakbyś niewidomemu życzyła pięknych widoków albo głuchemu superkoncertu. Jeśli ktoś nie ma dziecka, nie życz mu go, lepiej życz mu szczęścia, pieniędzy i zdrowia psychicznego – przekonuje autorka Okiem Elizabed.

Dlaczego nie należy dotykać brzucha ciężarnej bez jej zgody?
Macanie brzucha bez zgody kobiety też jest ch***we. To tak, jakby łapać facetów za krocze i pytać: Pływają maleństwa? – dodaje blogerka.

Dlaczego nie powinniśmy pytać matki jedynaka o kolejne dziecko?
Która o to jedno dziecko starała się latami. Która, walcząc o dziecko, wpadła w depresję, straciła prawie męża i rodzinę. A to dziecko jest największym cudem i teraz mimo, że pragnie drugiego dziecka, to boi się kolejnej walki? Boi się, że znowu będzie przeżywać ten koszmar – tłumaczy Elisabed.

Cały wpis na profilu Okiem Elizabed.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pytacie o te intymne kwestie? A może same jesteście adresatkami takich pytań?

Zobacz też: Dzieci są jak cycki. Fit Matka Wariatka odkopała POST, który ZROBIŁ FURORĘ

Źródło: Facebook
Źródło zdjęcia: pixabay.com
  
Wyżej